reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Hej dziewczyny. Trzymajcie proszę kciuki, idę na 10:30 na prenatalne.. Wyniki pappy mam już od piątku ale bałam się wam przyznać bo nie wiem czy są dobre czy nie i mega się stresuję :/ a dodatkowo wczoraj miałam akcję z usg w medicover - miałam iść na wizytę kontrolną i im padło oprogramowanie, odwoływali po jednej pacjentce, oczywiście już pod gabinetem. Ile się stresu najadłam to moje, myślałam że chociaż podejrze przed dzisiejszym czy ma dwie rączki i nóżki
Trzymamy kciuki!
 
reklama
Udało się! Wszystko dobrze, chłop jak dąb się okazało, tydzień starszy więc 13+0 :) Baaaardzo się cieszę :)))
20181030_113340.jpg
 

Załączniki

  • 20181030_113340.jpg
    20181030_113340.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 642
Gratulacje :) fajnie ze tak wczesnie znacie plec, u nas mozna sie umowic na tzw gender scan najwczesniej w 16+2 a w szpitalu mowia w 20tyg. Ja w 15tyg bede u pl gin i moze zapytamy wtedy :) ja w sumie jesrem pewna chlopca ale synek dopytuje wiec pewnie bedziemy chcieli potwierdzic.
 
Gratulacje :) fajnie ze tak wczesnie znacie plec, u nas mozna sie umowic na tzw gender scan najwczesniej w 16+2 a w szpitalu mowia w 20tyg. Ja w 15tyg bede u pl gin i moze zapytamy wtedy :) ja w sumie jesrem pewna chlopca ale synek dopytuje wiec pewnie bedziemy chcieli potwierdzic.
Na razie lekarka powiedziała że jeszcze oglądamy wyrostek płciowy nie narządy, ale raczej na pewno chłopak [emoji14] chociaż żartowała żeby pokoiku jeszcze nie malować
 
Kari ja mam kolejną wizytę w 15+1 więc mam nadzieję że już poznam płeć tak samo. Kiedyś myślałam, że wytrzymam cała ciążę bez poznania płci ale chyba bym nie dała rady [emoji1]

Zmijka25 gratuluję zdrowego dzidziusia, super wieści.
 
Ann ja bardzo chcialam nie poznac plci do porodu [emoji4] i dalabym rade bo jestem pewna naprawde ze to chlopiec. Wiec ja sie juz czuje jakby mi powiedzieli [emoji23] ponad to to dla mnie bez roznicy, chce zdrowego bobaska, nic wiecej. Takie bylo zalozenie ze tobimy sobie niespodzianke ale odkad moj syn byl ze mna na usg w 10 tyg tak nie ma dnia zeby temat dzidziusia sie nie przewijal i nie wymyslal imion a co za tym idzie byl ciekawy czy to braciszek bo pan doktor mu powiedzial ze dzidzius za malutki i nie wie czy to siostrzyczka czy braciszek ale na pewno jedno z tego [emoji23]
 
reklama
Do góry