reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Sunmaggy recepte przyjeli do apteki, tu te leki musza zamawiac wiec zawsze lezy w aptece kilma dni, ja sie nie zorientowalam dopuki nie chcialam dzis odebrac a tam prosze potwierdzic adres i nic sie nie zgadza. Zaden inny mi nie wypisze, bylam u wiekszosci lekarzy. A i tez nikt nie odsprzeda bo yo mega ciezko dostepne tu i dostaja tylko ludzie ktorzy naprawde rego potrzebuja z trombofilia. Jest masakra, zalamalam sie
A może ktoś z Polski ci wyśle, jakimś szybkim kurierem, czy coś w tym stylu, w Polsce w niektórych aptekach można wszystko dostać bez recepty
 
Justjestem oni chca potwierdzenie adresu z recepty a o date pytali zeby ja znalezc. A adresu nie znam bo za cholere nie wiem na kogo on to wypisal [emoji23] no nic. Moj maz pojechal sie fogadywac bo ja taka ciepla klucha tylko sie poryczec umiem. Moze jemu sie uda. Trzymajcie kciuki.
Wogole to sorry dziewczyny ze ja takie literowki sadze ale pierwszy raz od dluzszego czasu mam krotkie paznokcie i normalnie nie trafiam w litery i zazwyczaj bez sprawdzania wysylam post...

Aaaaa edit wogole lekow nie dali, oddali recepte. Co za po**ny kraj. Zaraz sie zagotuje przysiegam!!!!
 
Kari wez ta recepte idz do jakiego lekarza i powiedz jaka jest sytuacja az Ci wypisze. Laski nie robi. Pojedz mu po ambicji, ze od tego zalezy zycie Twojego dziecka, wymysl cos!
 
Jejku Kari a w szpitwlu nie wypisza? Dlaczego inny ginekolog nie chce wypisać jeżeli jest taka potrzeba ?



Dziewczyny powtórzę moje pytanie z relacji, jak macie np 8t4d to lekarz mówi,że to 8 tydzień czy 9?
U nas to nadal 8 tc

Hey,
Ja mam podobny problem :( wstaje rano płaski brzuch- zjem tylko śniadanie od razu balon. Ja póki co wyeliminowalam biały chleb rano. Różnicy minimalna. Ja to zwalam na zaprzestanie palenia. Mam nadzieje ze to wróci do normy,bo jako pierwsza z majówek wyjmę spodnie ciążowe :) tak mnie wszystko uwiera ze szok.
Ja juz zakładam ciążowe spodnie bo mimo że u mnie 8 tc to brzuch pokazy!

Witam majowkowa nowa mame;)

Ja dzis mam dzień lenia i to na maxa. Nic nie zrobiłam
 
Justjestem oni chca potwierdzenie adresu z recepty a o date pytali zeby ja znalezc. A adresu nie znam bo za cholere nie wiem na kogo on to wypisal [emoji23] no nic. Moj maz pojechal sie fogadywac bo ja taka ciepla klucha tylko sie poryczec umiem. Moze jemu sie uda. Trzymajcie kciuki.
Wogole to sorry dziewczyny ze ja takie literowki sadze ale pierwszy raz od dluzszego czasu mam krotkie paznokcie i normalnie nie trafiam w litery i zazwyczaj bez sprawdzania wysylam post...

Aaaaa edit wogole lekow nie dali, oddali recepte. Co za po**ny kraj. Zaraz sie zagotuje przysiegam!!!!
masakra, co za kraj, co za ludzie, no ale musi być jakiś sposób, może rzeczywiście szpital, kurde tyle problemów bo lekarz się pomylił, jaki macie jeszcze pomysł?
 
Powiem wam ze w tym kraju juz nic mnie nie zdziwi. No nic pojechalismy do jeszcze jednej apteki, przyjeli, powiedzieli zeby pytac jutro czy doszlo im. Trzymajcie kciuki. Niech sie skonczy ta masakra.
 
Tylko ja jedyna nie wymiotuje ? Czasami jest mi nie dobrze..
Nie jesteś jedyna. Ja też nie wymiotuję, co nie znaczy, że nie jest mi niedobrze ;) Jest sporo dziewczyn które mają podobnie :)

Dziewczyny nie jest dobrze.... skończyłam usypiać młodego i jak co wieczór czytałam mu bajkę i wiecie co? Dziś się popłakałam czytając - było o chłopcu z domu dziecka. Taka wrażliwa się zrobiłam ;)
Haha :D To urocze <3

@kari21 - współczuję takich przygód ... oby dobrze się skończyło :)


Dziewczyny, a jak u Was z cerą? Bo u mnie między ustami a brodą, raz jeden pryszcz, raz drugi; raz lewej, raz z prawej ... normalnie jak miałam 15 lat to tak nie miałam ... zdarzały się pryszcze, przy okresie, raz w miesiącu, ale nie kurcze co kilka dni ... wrrr ;)
 
reklama
KyRaA ja wygladam jak nie ja. Lupiez, cala twarz w pryszczach, blada, wychudzona i ogolnie to tak zbrzydlam ze sama siebie nie poznaje. Na szczescie opryszczka zeszla bo 2 tyg temu wysypalo mi usta i pierwszy raz w zyciu roznioslo sie na nos. Wygladalam juz jak slawenna babajaga.
 
Do góry