reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

reklama
Just to to! Moja jest zadziwiająco duża. I maluszek zawsze jest w tym samym miejscu po lewej stronie.

Ja właściwie nie przytulam jeszcze nic. To dla mnie szok. Generalnie ciężko orzec bo u mnie norma jest, że rano węże 55, a po cały dniu obfitego jedzenia 57 haha, rano znów 55.
Ale jak jem normalnie, nie objadam się nie zdrowo to nie ma takich różnic w wadze.
 
Hej.
Dzisiaj nie dałam rady jechać do pracy. Niestety brzuch mnie strasznie boli. Czeka mnie wizyta u gina.

Ja zbrzydlam i to na maxa. Włosy ni się tak przetluszczaja ze jak kiedyś mylam co parę dni tak teraz musze codziennie.
Masakra jakaś ; (
 
Just to to! Moja jest zadziwiająco duża. I maluszek zawsze jest w tym samym miejscu po lewej stronie.

Ja właściwie nie przytulam jeszcze nic. To dla mnie szok. Generalnie ciężko orzec bo u mnie norma jest, że rano węże 55, a po cały dniu obfitego jedzenia 57 haha, rano znów 55.
Ale jak jem normalnie, nie objadam się nie zdrowo to nie ma takich różnic w wadze.

Smiesznie tak, z Marcelkiem nie zwrocilam uwagi na to czy tak macice widac [emoji4]
Moj Kropek jest raz po lewej, raz po prawej, raz na środku, w ogolw chyba bardzo sie rusza bo czasami zlapie go detektorem po jednej stronie a za chwile ucieka mi i jest po drugiej [emoji15]

Violett ja tez zbrzydlam na poczatku, teraz wyskoczyly mi znowu syfy, czesc pewnie przez nabial bo podjadam, ale tez przez to ze wieczorem czasem nie chce mi sie porzadnie o te cere zadbac [emoji19] tzn nie mam sily.
 
Hej dziewczyny.. ja jestem w pracy ale najchętniej położyła bym się spać i cały dzień przespała.. wczoraj wieczorem złe się czułam ale dzis trochę lepiej najgorzej zaczynam się czuć po południu.. i wieczorem..
 
reklama
Do góry