reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

Cześć dziewczyny! Sorry, że odbiję od tematów ciążowych, ale jestem tak zdenerwowana, że muszę wylać swoje żale...Właśnie dzwonił do mnie szef, że nadal nie może znaleźć zastępstwa za mnie (prowadzę zajęcia dla dzieci, mają ruszyć od października). Zgłaszają się do niego osoby, które sama mu naganiam w poczuciu obowiązku, choć tak naprawdę to on jest kierownikiem i sam powinien sobie szukać pracowników:/ I wiecie co, szef mi powiedział, że jak nie znajdzie się nikt odpowiedni i ostatecznie sam będzie musiał poprowadzić te zajęcia, to może się skończyć tak, że kierownictwo wyżej może się przekonać, że właściwie nie jestem potrzebna...Kurna, facet zna moja sytuację, wie że ciąża jest zagrożona i muszę leżeć, a mimo tego nie ma skrupułów wydzwaniać do mnie i mieć pretensje, że nikt nie chce u nich pracować i jeszcze szantażować mnie emocjonalnie, bym wynalazła mu tych kandydatów z kosmosu bo inaczej kto wie, może stracę robotę:/ Jak ja go w tym momencie nie znoszę! Tylko dodatkowe nerwy:/
Nic się nie przejmuj i przede wszystkim nie denerwuj! Nic nie może Ci zrobić, a gadać sobie może, bo sam jest w czarnej D :)
 
reklama
Zuzkaaa zdecydowanie za szybko na wizyte wiec dobrze ze umowila Cie na nastepna wizyte;-) tylko niepotrzebnie mowila o poronieniu. Bo trzeba wierzyc ze bedzie dobrze :-) a brzuch moze Cie pobolewac jak na @ i wcale nie musi to oznaczac najgorszego.
 
Nastraszyla cie trochę z tym poronieniem [emoji21] trzeba być dobrej myśli !
ona jak ona ale nie wiem co mam myslec o tych bolach + ta brazowa plamka... okres spoznia sie dopiero 2 dni... wiec wszystko mozliwe a narzeczony juz sie pochwalil ze bedzie tata hahahhah a test powtorzylam dzisiaj i 2 kreski nadal.. choc troche slabsza ta jedna ale moze dlatego ze nie z rana
 
Zuzkaaa zdecydowanie za szybko na wizyte wiec dobrze ze umowila Cie na nastepna wizyte;-) tylko niepotrzebnie mowila o poronieniu. Bo trzeba wierzyc ze bedzie dobrze :-) a brzuch moze Cie pobolewac jak na @ i wcale nie musi to oznaczac najgorszego.
boze kochany OBY!!! staralismy sie o dzidzie od maja we wrzesniu bylismy na urlopie i nie myslelismy o tym i udalo sie :) tylko zeby teraz dotrwala do tego 16.10 :)
 
Witaj. A ja uważam, że bardzo dobrze, że poinformowała, że może się coś takiego zdarzyć i bardzo dobrze, że nie robiła USG na tym etapie.
Ja przy pierwszym podejściu do pierwszej ciąży miałam sytuacje jak Twoja, na dzień po pozytywnym teścia poleciałam do ginekologia, w USG nie bardzo było coś widać, ale że test pozytywny i beta się podniosła to ogłosiliśmy całemu światu że jestem w ciąży. 4 dni później doszło do samoistnego poronienia. Gdybym się wstrzymała z wizyta, to nic by takiego nie zaszło. Takie rzeczy się zdarzają, ale mogę się zdarzyć też i w czasie całej ciąży. Nie ma co się negatywnie nastawiać, ale też polecam mieć cały czas rezerwę w umyśle :)

Teraz na wizycie jeszcze nie byłam, rodzina nie wie :)
rozumiem... :( a ile dni spoznil ci sie okres zanim doszlo do samoistnego poronienia? mialas takie brazowe plamienie w dzien miesiaczki?? sama nie wiem co mam myslec o tym wszytskim :(
 
@zuzkaaa brzuch to każda z nas tutaj na początku bolał, to normalne :) obserwuj tylko te plamki, czy się nie powtórzy. Będzie dobrze :)
staram sie nie czytac w internecie ale przeczytalam ze te plamki moga byc bardzo zle albo wcale nie i sama sie nakrecam.. jedni pisza ze niegrozne a inni ze dzieje sie tak przed poronieniem... ehhh..
 
dokladnie tak zrob jak nic sie nie dzieje bo mnie dzisiaj odeslala moja gin z kwitkiem prawdopodobnie jestm w 5tyg powiedzila ze 16.10 na usg bo teraz moze byc cos widac ale na jej to zbyt wczesnie wiec na 100% bedzie widac 16 :) ale dostalam duphaston nie wiem na ile to poskutkuje w podtrzymaniu ciazy ale biore...
To widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji. Ja dzisiaj też byłam na wizycie 5 tydzień, dokładnie 4+6 i nic nie było widać a po badaniu plamienie. Następna wizyta 8 października. :)
 
a ja uważam, że lekarza obowiązkiem jest poinformować pacjentkę że do 12 tygodnia wiele rzeczy może się zdarzyć. Dała Ci duphaston więc Twoich pobolewań brzucha nie olała.

@Cer olej go i tyle. Jesteś na zwolnieniu więc niech spada. Zawsze mozesz go nagrywac na dyktafon w razie co do sadu sie przyda. Niestety niektórzy ludzie jak widza, że ktoś się rpzejmuje zaistniała sytuacją to to wykorzystuja by dowalać. Powiedz mu jasno, ze nie wrócisz bo ciąza jest wazniejsza i skoro lekarz uważa, ze masz lezec to bedziesz leżec i tyle :)
 
reklama
a dlugo bolal was brzuszek? ja to co ide do lazienki to mysle ze dostalam @... chciaz ten bol jest inny dostalam go z ndz na pon w nocy i myslalam ze @ wczesniej ale nie bylo nawet sladu wiec poszla spac jeden drugi dzien bolu a tu nic. nigdy tak nie mialam zawsze byl bol i doslownie po paru minutach @. dlatego tez zrobilam test bo mi cos nir pasowalo
 
Do góry