reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Ja znowu 6 dni przed okresem miałam betę 1,2, 3 dni Przed okresem test pozytywny, 5 dni po okresie beta 1463 no i dzisiaj w końcu zobaczyłam moje maleństwo
 
Ja nie miałam kreski na teście dwa dni po spodziewanej miesiaczce ( więc wypilam piwo) A dwa dni później bardzo delikatna kreska
Ja wg aplikacji powinnam dostać @ w ubiegłą niedzielę. Ale po porodzie nie wyregulował mi się cykl, trwał od 24 do 44 dni, więc nie mam pojęcia kiedy owu była. Wczoraj zrobiłam rano test i druga kreska tak blada, że ledwo ją dostrzegłam. Zobaczymy czy jutro będzie wyraźniejsza...

Staram się trzymać w ryzach, bo dwa razy miałam ciążę biochemiczną. Test wyszedł pozytywny, a kilka dni później przyszedł okres. Miesiąc przed ciążą, z której mam synka była właśnie taka, która się sama usunęła. Wyszedł mi wtedy kilka dni po terminie taki słaby pozytywny test. Ogłosiliśmy radosną nowinę całemu światu, a kilka dni pozbiej wszystko musieliśmy odkręcać.. przykre to było.
 

IMG_3357.JPG


[emoji4]
 

Załączniki

  • IMG_3357.JPG
    IMG_3357.JPG
    163 KB · Wyświetleń: 266
Ja wg aplikacji powinnam dostać @ w ubiegłą niedzielę. Ale po porodzie nie wyregulował mi się cykl, trwał od 24 do 44 dni, więc nie mam pojęcia kiedy owu była. Wczoraj zrobiłam rano test i druga kreska tak blada, że ledwo ją dostrzegłam. Zobaczymy czy jutro będzie wyraźniejsza...

Staram się trzymać w ryzach, bo dwa razy miałam ciążę biochemiczną. Test wyszedł pozytywny, a kilka dni później przyszedł okres. Miesiąc przed ciążą, z której mam synka była właśnie taka, która się sama usunęła. Wyszedł mi wtedy kilka dni po terminie taki słaby pozytywny test. Ogłosiliśmy radosną nowinę całemu światu, a kilka dni pozbiej wszystko musieliśmy odkręcać.. przykre to było.
Znam to. My teraz czekamy do 12 tygodnia. Wie tylko i wyłącznie moja przyjaciółka.
 
reklama
Do góry