reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
A my chyba jutro teściom powiemy...
Teściowa jest dla mnie jak przyjaciołka, a ja pełna obaw. Stresuje się, martwię, każda wizyta to dla mnie wielkie nerwy. Pierwsza córka urodziła sie z wadą wrodzoną, a ja boję się o zdrowie dziecka/dzieci?? I aż do przesady o siebie dbam. Choć lekarz powtarza, że teraz już na nic nie mam wpływu. Biorę witaminki, kwas foliowy, jem zdrowo. A teraz ta informacja o bliźniakach, ciąża z automatu wysokiego ryzyka :(
 
Justyna no właśnie ja też sobie nie wyobrażam nie mieć usg na każdej wizycie. Ale z drugiej strony chce w tej ciąży zrobić te badania w 12 tc to 100€ potem w 3 trym chciałabym zrobić usg 4d na płycie. Bo to moje 3 dziecko i prawdopodobnie ostatnie, a nigdy nie miałam takiego-też 50€ i tabletki które raczej będę musiała brać, żelazo zawsze mam za niskie. Moze się zdecyduje na ten pakiet. Będziemy jeszcze myśleć [emoji4]

@Ania199 racja każdy lekarz inaczej na to patrzy. Dlaczego wrocicliscie?

To wszystko zależy ile dni od owulacji minęło. Ja zawsze robiłam testy dzień przed terminem @ i były już ładne kreski. Ale raz zrobiłam 10dpo i biały test. U mnie implantacja chyba później następuje.

@anieok Kochana co się dzieje?

@Misiactwo ja z jednej strony chciałabym 2 dziewczynki, ale nie wiem czy jednocześnie.
 
Misiactwo my tez powiemy wszystkim w ta niedziele, bo jedziemy do PL na uwaga... az 3 dni. Potem nie wiem kiedy nam sie uda. Moze w listopadzie ale to niepewne.
 
Martwi mnie przyrost tej bety. Robiłam jeszcze trzeci raz, niby wszystko sie mieści w granivach normy, ale w ciążach z dziewczynkami ten przyrost był 3 razy większy... Dlatego boje się że to dobrze nie wróży.

Wczoraj byłam na nfz u ginki i mi dała luteine palpacyjnie wszystko wskazuje na ciążę w macicy bo macica duża i tętniąca.

Jeśli chodzi o usg ja do lekarza normalnie chodzę prywatnie a usg robi i tak tylko te najwazniejsze. Robi na poczatku żeby potwierdzić a później 12tydz 20tydz i 30tydz. Czadem jeszcze przed porodem ale niekoniecznie
 
Ann a czym sie rozni 3d od 4d? Ja nie mam w rozpisce 4d...
A właśnie nie wiem, może z dźwiękiem? Nie mam pojęcia, ale często ta usługa ma zapis 3D/4D

Ja w tej ciąży nie mam parcia na informowanie rodziny, koleżanek, nikogo. Wracam do Niemiec po 3 tygodniach pobytu w Polsce ciągle z rodziną, jedna lub druga i ani jednej chwili nie mialam takiej, że chciałam im powiedzieć. Zobaczymy kiedy przyjdzie ta chwila i ta potrzeba to powiemy.
 
reklama
Do góry