reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Oj dziekuje :) za wsparcie az normalnie boke sie isc do lekarza [emoji21] chyba bedzie na mnie krzyczal lub uslysze cos w stylu ze to nie odpowiedzialne [emoji849] a wy dziewczyny juz bylyscie na wizytach ??:)
Może nie będzie tak źle. Nie stresuj się na zapas :) ja dopiero jestem przed testowaniem. 24 dc. Chciałabym do Was dołączyć ale się okaże. Wolę nie nastawiac się za bardzo.
 
Ahaha :) no chodz bym nie chciala go pobic moze test sie mylil zrobie jeszcze z 3 [emoji4][emoji4]
Ja tez jeszcze testów zrobie, jutro przyjedzie zamówienie z Gemini, a nazamawiałam chyba z 20 testów [emoji23] nie liczyłam, ze uda sie przy pierwszym podejsciu, ale oby! Zawsze chcieliśmy dwójkę dzieci z dwuletnią różnicą wieku, no i chciałam to zgrac tak, zeby nie musiec wracac do pracy ;)
 
Witam :) mam na imie Ania mam 24 lata i prawdopodbnie jestem w ciazy drugiej (w sumie trzeciej jedno pronienie), nie dawno urodzila mi sie coreczka i ma dopiero 5 miesiecy, a teraz wpadka [emoji849] i po 5 miesiacach po cesarce spodziewam sie kolejnej dzidzi [emoji4], strasznie sie boje tej ciazy ze za szybko od cesarki[emoji853] i cos sie nie ulozy . Pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki


Po pierwsze gratulacje ! Po drugie u mnie córka niedługo będzie mieć 9 miesięcy, a też mam się przytrafila kinder niespodzianka.
Myślę że nie jesteś pierwsza i ostatnia która zaszła szybko w ciążę po cc. Będzie dobrze
 
Ja tez jeszcze testów zrobie, jutro przyjedzie zamówienie z Gemini, a nazamawiałam chyba z 20 testów [emoji23] nie liczyłam, ze uda sie przy pierwszym podejsciu, ale oby! Zawsze chcieliśmy dwójkę dzieci z dwuletnią różnicą wieku, no i chciałam to zgrac tak, zeby nie musiec wracac do pracy ;)


Trzymam kciuki !
 
reklama
Ja tez jeszcze testów zrobie, jutro przyjedzie zamówienie z Gemini, a nazamawiałam chyba z 20 testów [emoji23] nie liczyłam, ze uda sie przy pierwszym podejsciu, ale oby! Zawsze chcieliśmy dwójkę dzieci z dwuletnią różnicą wieku, no i chciałam to zgrac tak, zeby nie musiec wracac do pracy ;)
No dwa lata to w sam raz u mnie by bylo ok 13 miesiecy :) no to tez z praca dobrze Ci sie zgralo. Testow 20[emoji23] to moze i ja zamowie :d
 
Do góry