reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@Misiactwo to ja właśnie wy tak z tego artykułu. W aptekach Centrum znalazłam te witaminy po 70zl

@Karolina_090 Witaj [emoji4]

@Ania199 hej gratulacje! A mieliście wizytę u ginekologa który zerknal na Ciebie? Pewnie nie skoro to wpadka. Ja byłam u mojego 7mcy po CC (to było 3lata temu, nie teraz) to pozwolil nam działać. Ale w ciążę donoszona wtedy zaszłam 15mcy po CC więc dużo później. Musisz wierzyć, że się uda. Są i takie mamy co 12-14 m-cy po CC rodza siłami natury. Wiara czyni cuda [emoji4]
Ja idę dopiero w przyszły, tygodniu bo jestem na urlopie w Polsce, a mieszkam w Niemczech.
 
reklama
Po pierwsze gratulacje ! Po drugie u mnie córka niedługo będzie mieć 9 miesięcy, a też mam się przytrafila kinder niespodzianka.
Myślę że nie jesteś pierwsza i ostatnia która zaszła szybko w ciążę po cc. Będzie dobrze
A tez mialas cesarke czy naturalnie rodzilas ? :) w sumie za nim brzuch urosnie to minie troche czasu. Niespodzianki najlepsze[emoji123][emoji64]
 
Ann teraz patrze na cennik i jednak mam drozej. Jedno usg 40 chf, 3d 88chf.
Omg to drogie rzeczywiscie bo u mnie jest taki pakiet na cala ciaze mam 3, a jeśli chce usg na każdej wizycie to muszę zapłacić 120€, mogę płacić na raty lub w całości. Zależnie ile tych wizyt wychodzi. Im częściej tym 2iecej usg. Ale mój gin zapisuje tak co 5-6 tygodni na wizytę jeśli jest wszystko prawidlowo.
 
@Misiactwo to ja właśnie wy tak z tego artykułu. W aptekach Centrum znalazłam te witaminy po 70zl

@Karolina_090 Witaj [emoji4]

@Ania199 hej gratulacje! A mieliście wizytę u ginekologa który zerknal na Ciebie? Pewnie nie skoro to wpadka. Ja byłam u mojego 7mcy po CC (to było 3lata temu, nie teraz) to pozwolil nam działać. Ale w ciążę donoszona wtedy zaszłam 15mcy po CC więc dużo później. Musisz wierzyć, że się uda. Są i takie mamy co 12-14 m-cy po CC rodza siłami natury. Wiara czyni cuda [emoji4]
Ja idę dopiero w przyszły, tygodniu bo jestem na urlopie w Polsce, a mieszkam w Niemczech.
O ja tez mieszkalam w niemczech ale w marcu zjechalismy do Polski :). To w sumie od lekarza zalezy. Ja mialam sie zapisac na kontrol a wyjdzie tak ze zapisze sie na pierwsza wizyte :d. Troche sie zdziwi :)[emoji23]
 
Może nie będzie tak źle. Nie stresuj się na zapas :) ja dopiero jestem przed testowaniem. 24 dc. Chciałabym do Was dołączyć ale się okaże. Wolę nie nastawiac się za bardzo.
Meliska89 u mnie 25 dc chciałabym już wiedzieć czy się udało czy przyjemności ciąg dalszy. Objawów zero jedyne co zauważyłam to taki jakby był w gardle i odbijanie nigdy nie mialam czegoś takiego:)
moja @ ma sie pojawić w sobotę i nie wiem czy czekać z testem czy pokusić sie na piątek
 
Meliska89 u mnie 25 dc chciałabym już wiedzieć czy się udało czy przyjemności ciąg dalszy. Objawów zero jedyne co zauważyłam to taki jakby był w gardle i odbijanie nigdy nie mialam czegoś takiego:)
moja @ ma sie pojawić w sobotę i nie wiem czy czekać z testem czy pokusić sie na piątek
Ja bym spróbowała w piątek. Idziemy łeb w łeb :) trzymam kciuki za Twoje testowanie. Ja się zbytnio nie nastawiam na ten cykl ale zobaczymy. Staram się nie szukać objawów. Biorę duphaston więc on też może dużo dać od siebie. Wolałabym czekać na @ ale bez odstawienia i tak nie przyjdzie.
 
Ja bym spróbowała w piątek. Idziemy łeb w łeb :) trzymam kciuki za Twoje testowanie. Ja się zbytnio nie nastawiam na ten cykl ale zobaczymy. Staram się nie szukać objawów. Biorę duphaston więc on też może dużo dać od siebie. Wolałabym czekać na @ ale bez odstawienia i tak nie przyjdzie.
Ja też sie nie nastawiam, męża miałam na szkoleniu i ciężko było się wstrzelic. Zobaczymy co ma być to będzie
To co kiedy testujemy?
 
reklama
Ja też sie nie nastawiam, męża miałam na szkoleniu i ciężko było się wstrzelic. Zobaczymy co ma być to będzie
To co kiedy testujemy?
W piątek będę mieć 26 dc. Nie wiem czy nie za wcześnie. Z reguły miałam cykle 28 dni ale ostatni trwał 30. Powinnam testować po weekendzie ale pewnie skuszę się w sobotę lub niedzielę. Ty możesz wcześniej. Albo razem w weekend :)
 
Do góry