reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Anieok a moze tym razem to chlopak? Najwazniejsze ze beta w normie. Musi byc wieksza o 66% po 48h
Ania też pomyślałam, że może to chłopak będzie. Mówi się, że z dziewczynami większy przyrost bety. Ale jak masz w normie. Pisałaś, że masz ok 100% to super wynik. Nie rób już tej bety o tak jak sama nam pisałaś nie stresuj się tym. Nie masz już na nic wpływu. Dostałaś luteina to tym bardziej bądź spokojna. Co ma być to będzie, ale ja wierzę w to, że zostaniesz z nami jeszcze przynajmniej do maja [emoji8][emoji8]
 
Justyna no właśnie ja też sobie nie wyobrażam nie mieć usg na każdej wizycie. Ale z drugiej strony chce w tej ciąży zrobić te badania w 12 tc to 100€ potem w 3 trym chciałabym zrobić usg 4d na płycie. Bo to moje 3 dziecko i prawdopodobnie ostatnie, a nigdy nie miałam takiego-też 50€ i tabletki które raczej będę musiała brać, żelazo zawsze mam za niskie. Moze się zdecyduje na ten pakiet. Będziemy jeszcze myśleć [emoji4]

@Ania199 racja każdy lekarz inaczej na to patrzy. Dlaczego wrocicliscie?

To wszystko zależy ile dni od owulacji minęło. Ja zawsze robiłam testy dzień przed terminem @ i były już ładne kreski. Ale raz zrobiłam 10dpo i biały test. U mnie implantacja chyba później następuje.

@anieok Kochana co się dzieje?

@Misiactwo ja z jednej strony chciałabym 2 dziewczynki, ale nie wiem czy jednocześnie.
A bo dojezdzalam do lekarza do polski 300 km. A i tam nie widzialam przuszlosci, slaba praca i mi ciezko sie zaklimatyzowac bylo moze przez ciaze. Tam caly czas sama maz w pracy lipa
 
Dzięki dziewczyny:* nie bede już nic robić, nastepne badania to te ktore mi gin zleci jak wróci z urlopu i usg u niego. Ta na nfz mi dała skierowanie ma morfologie i powiedziała że założy karte ciazy za dwa tygodni jak przyjde z wynikami. Ale nie planuje tam chodzic to nie ma sensu raczej :/

A teraz zbieram sie na wywiadówkę.
 
reklama
Do góry