reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Witam :) mam na imie Ania mam 24 lata i prawdopodbnie jestem w ciazy drugiej (w sumie trzeciej jedno pronienie), nie dawno urodzila mi sie coreczka i ma dopiero 5 miesiecy, a teraz wpadka [emoji849] i po 5 miesiacach po cesarce spodziewam sie kolejnej dzidzi [emoji4], strasznie sie boje tej ciazy ze za szybko od cesarki[emoji853] i cos sie nie ulozy . Pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki
 
Witam :) mam na imie Ania mam 24 lata i prawdopodbnie jestem w ciazy drugiej (w sumie trzeciej jedno pronienie), nie dawno urodzila mi sie coreczka i ma dopiero 5 miesiecy, a teraz wpadka [emoji849] i po 5 miesiacach po cesarce spodziewam sie kolejnej dzidzi [emoji4], strasznie sie boje tej ciazy ze za szybko od cesarki[emoji853] i cos sie nie ulozy . Pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki
Witaj. Po pierwsze gratuluję mimo, że ciąża nieplanowana. Po drugie, pewnie będziesz musiała być pod obserwacja lekarza, który będzie sprawdzał na bieżąco stan blizny. Czytałam o dziewczynach które były w podobnej sytuacji i szczęśliwie urodziły w terminie. Życzę powodzenia i nie martw się. Będzie wszystko dobrze.
 
Oj dziekuje :) za wsparcie az normalnie boke sie isc do lekarza [emoji21] chyba bedzie na mnie krzyczal lub uslysze cos w stylu ze to nie odpowiedzialne [emoji849] a wy dziewczyny juz bylyscie na wizytach ??:)
 
Witam :) mam na imie Ania mam 24 lata i prawdopodbnie jestem w ciazy drugiej (w sumie trzeciej jedno pronienie), nie dawno urodzila mi sie coreczka i ma dopiero 5 miesiecy, a teraz wpadka [emoji849] i po 5 miesiacach po cesarce spodziewam sie kolejnej dzidzi [emoji4], strasznie sie boje tej ciazy ze za szybko od cesarki[emoji853] i cos sie nie ulozy . Pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki
Witaj :) pobiłaś moj rekrd, u mnie dzieć prawie 11 miesięcy ;)
 
reklama
Oj dziekuje :) za wsparcie az normalnie boke sie isc do lekarza [emoji21] chyba bedzie na mnie krzyczal lub uslysze cos w stylu ze to nie odpowiedzialne [emoji849] a wy dziewczyny juz bylyscie na wizytach ??:)
Ja jeszcze nie. Tak na dobrą sprawę, to dopiero się okaże, czy ta moja ciąża rzeczywiście jest
 
Do góry