reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Cer tak to juz jest,ze sa lekarze i lekarze. W ostaniej ciazy ktora obumarla jedna lekarka powiedzia mi ze jest to ciaza blizniacza i widac jeszcze trzecie niewiadomo cos, po wizycie u drugiego okazało sie ze byla to ciaza trojacza.
 
Cześć dziewczyny. Chciałam się zapytać czy macie podbarwienia lekkie w kolorze kawy z mlekiem. Bo nie można tego nazwać plamieniem nawet. Jestem za granicą a wizytę w Polsce mam w poniedziałek. Przede mną lot samolotem i martwię się . Dowiedziałam się o ciąży dwa tygodnie temu , we Włoszech i jakoś muszę dotrwać do powrotu ale zaczynam się bać. 7 tc
 
Cześć dziewczyny. Chciałam się zapytać czy macie podbarwienia lekkie w kolorze kawy z mlekiem. Bo nie można tego nazwać plamieniem nawet. Jestem za granicą a wizytę w Polsce mam w poniedziałek. Przede mną lot samolotem i martwię się . Dowiedziałam się o ciąży dwa tygodnie temu , we Włoszech i jakoś muszę dotrwać do powrotu ale zaczynam się bać. 7 tc
Ja w 1 ciąży mialam i nic z tym nie zrobiłam. Minęło po 2 dniach. Bardziej bym się martwiła jakby to byly mocne plamienia.
 
Ja już po wizycie, było tak jak myślałam, czyli niczego się nie dowiedziałam. Pani DR totalnie nie przypadła mi do gustu i na pewno więcej do niej nie pójdę.
Mam nadzieje że jutro na 18:40 u mojej DR z poprzedniej ciąży już wszystko się wyklaruje [emoji1]
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie!
justjestem, a ile czasu taki krwiak się wchłaniał -miałaś go od początku do 11 tyg, czy napatoczył się po drodze? Leżałaś, czy funkcjonowałaś "w miarę normalnie"?
 
Cer bylam na zwolnieniu, po domu chodzilam normlanie ale nic nie dziwgalam, nie chodzilam na dlugie spacery, nie schylalam sie czesto, jak szlam do toalety , to nie wymuszalam.
Krwiaka od poczatku mialam, do 11 tc nic sie nie zmniejszal az poszlam w tym 11tc na wizyte i nie bylo po nim sladu.
 
@justjestem to bardzo fajna wizyta, dużo masz w pakiecie. A leki to moralne że kosztują miliony, w de też. Dlatego ja zrobiłam zapas najlepszych wg mnie witamin w Polsce bo mimo że tu w Polsce są najdroższe na rynku to są i tak tańsze niż te niemieckie, które moim zdaniem mają same nie potrzebne śmieci. Potem ktoś mi przywiezie albo sobie dokupie na resztę ciąży. A w poprzedniej ciąży w de kupowałam tylko magnez i żelazo.

@Incinta nie chce Cię straszyć, ale pytałaś to odpowiem. U mnie tak zaczynały się dwa poronienia. Jak w ostatniej czerwcowej ciąży ujrzałam taki śluz to tylko się już modlilam, żeby to nie było to samo co poprzednio. Jednak było to poronienie. Nie twierdzę, że u Ciebie musi być to samo. Opisałam mój przypadek.

@Smile4u no to nadal kciuki zaciskamy
 
reklama
Do góry