reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

Dobrze że z maluszkiem dobrze. Co do cytologii to też nie panikuje może. Ja np z trzy lata temu miałam dziwne plamienia, poszłam do pierwszego lepszego lekarza (młodej lekarki) i też mi nagadała że widzi dziwny twór że prawdopodobnie potworniak i trzeba będzie usunąć. ..plakalm chyba tydzień jak się naczytałam o rakach i potworniakach...umówiłam się do prywatnej kliniki z najlepszym lekarzami i okazało się że to był chwilowy problem w jelitach...trzymam kciuki żeby było dobrze ;*
Detektor mi przyszedł i udało mi się znaleźć tętno dziecka 125 średnio więc mam nadzieję że jednak wszystko dobrze.
To kupiłaś? Czy ten z wypożyczalni? Bo jak obcym napisałaś to patrzyłam na Allegro też za tym 😁
 
reklama
Hej, już spokojnie u siebie w łóżku odpoczywam po dzisiejszym dniu. Wizyta teoretycznie Ok, to znaczy z małą wszystko w porządku, wszystko zgodnie, długość, serce bije, Pani doktor zadowolona… ale dwie wizyty wstecz robiła mi cytologię i dzisiaj dała wynik, jest zły, to znaczy ze zrobiła dodatkowy wymaz do badań, nie chce nic mówić, ale na wizycie padły słowa: rak, onkologia… no myślałam, że oszaleje tam :(
Głównie pisze z cytologi o nieprawidłowych komórkach nabłonka, asc-us, dokładnie jeszcze nie analizowałam, będę o tym czytać, za Ok 7 dni wyniki tego wymazu z dziś. Przepisała mi na infekcje dróg moczowych monural, jedna saszetkę i globulki dopochwowe, mam je brać przez 8 dni Macmiror.
Czy któraś z Was miała jakieś podobne przypadłości?
Kolejna wizyty 5 października.

Bralam macmiror po cytologi 3a zapalnej. Czekam na kolejny wynik tym razem cytologii płynnej .
 
Kurde musze podpytać o to, ale tydzień minie i pewnie jeszcze go zostawisz ;)
U nas to pierwsza udana ciążą, która tak daleko zaszła, dzisiaj 15 tydzień i 5 dni, a jak jest u Was?
 
Hej,
Nie wiem, czy któraś widziała, albo czy w ogóle jest z okolic Warszawy, ale wyskoczyło mi na IG.




IMG-4440.PNG
 
Mnie przestały dziś kompletnie boleć piersi jestem 9 tydzien + 4 dzień i też się boję chce jutro dostać się do lekarza.
któraś też tak miała?
 
Mnie przestały dziś kompletnie boleć piersi jestem 9 tydzien + 4 dzień i też się boję chce jutro dostać się do lekarza.
któraś też tak miała?
Co do piersi tak. W pierwszej ciąży nawet na progach zwalniających nie mogłam jechać tylko się toczyc 5 na godzinę bo tak bolały a potem przeszło. Teraz też mi przeszło, na początku miałam totalnie spuchnięte i nawet jak ściągam biustonosz to mnie całe bolały, teraz są flaczki i nie bolą
 
Co do piersi tak. W pierwszej ciąży nawet na progach zwalniających nie mogłam jechać tylko się toczyc 5 na godzinę bo tak bolały a potem przeszło. Teraz też mi przeszło, na początku miałam totalnie spuchnięte i nawet jak ściągam biustonosz to mnie całe bolały, teraz są flaczki i nie bolą
Mnie też nie bolą już, na początku były trochę bardziej wrażliwe i tkliwe, ale teraz to już nic.
 
reklama
Do góry