reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Mówi się że dom bez kota to głupota 😂 moja mama nadrabia, bo ma z 10 kotów i jak pojadę do niej i widzę co mój mały wyprawia z tymi kotami to mi się odechciewa. 😂 Szkoda kota 😀
Oj to prawda, jak przyjdą do nas znajomi lub rodzina z dzieciakami to kot po całym dniu jest tak zmęczony, że tylko śpi 🤣
 
Ja jedynie pryskam bukszpan bo cmia jest bezlitosna 🥺 u sąsiadów w dwa dni zjadła żywopłot z bukszpanu, nie do uratowania.
Ogród mam raczej taki wiejski bo mam dwa Beagle więc przy nich nie da się mieć jak z katalogu 😁
Przed domem mam jedynie kwiatki w donicach bo tylko tak przetrwają 😁
Kto by pomyślał że taki aniołek może przekopać kwiaty.
Ale słodziak 😍😍😍
 
Mi też od kilku dni ustały objawy :/ a wizyta dopiero 17 lipca.
Dziewczyny w którym tygodniu zaczęłyście odstawiać progesteron i w którym całkiem odstawiłyście lub macie odstawić?
Ja dzisiaj jestem 10 tygodni i 1 dzień i lekarz kazał odstawić duphaston i brać tylko witaminy. Co mnie bardzo cieszy, mam nadzieję, że zejdzie mi trochę wody bo chyba spuchłam po nim bo bardzo długo go brałam :/
 
Ooo widzę, że tematy ogródkowo zwierzakowe :) też mam warzywniak, od tego roku w drewnianych skrzyniach, co bardzo ułatwia pielelenie i szklarnie z pomidorami. Mam też małego pieska i trzy koty.

Pochwalcie się jakie macie zwierzaki ;)
Ja mam kundelka, jest przecudowny ale mieszkamy w mieszkaniu w bloku i mamy białe płytki a on czarny i ta sierść jest po prostu wszędzie, codzienne odkurzanie 🤦🏼‍♀️ 🤣
 
reklama
Do góry