reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Poza paracetamol em jedyne co mi przychodzi z naturalnych metod na zbicie temp to okłady z zimnych kompresów. Może jakaś herbata z malinami lub miód. Albo do apteki po coś dla kobiet w ciąży. Pre nalen brałam na gardło podczas KP.
 
Poza paracetamol em jedyne co mi przychodzi z naturalnych metod na zbicie temp to okłady z zimnych kompresów. Może jakaś herbata z malinami lub miód. Albo do apteki po coś dla kobiet w ciąży. Pre nalen brałam na gardło podczas KP.

Mąż pojechala po apipregna (gin polecala). Ogolnie czytalam ze kobieta w ciąży moze miec podwyzszoną goraczke nawet 37.6 (max do 38) wiec nie panikuje. Czosnek wzięłam (w poprzedniej ciąży regularnie jadlam co kilka dni ) zaraz wypije herbate z sokiem i cytryną no bede coś kombinowac
 
Kurde cos mi chyba córka sprzedała 😞 gorączka mnie cos bierze (w poprzedniej ciąży nie wiem jak ale ani razu mnie nic nie wzięło) i nie wiem zbytnio co mam brać. Pomozecie ? Czybz dzidzią będzie wszystko ok ? Zaczęłam się denerwować
jeśli nie masz gorączki to może syrop z cebuli, cytryny i miodu, a jak dasz radę wypić to dodaj jeszcze czosnek.
 
Moje są regularnie 28 dni więc dlatego nie pasuje mi to przesunięcie o 2 tyg.
Ja miałam 30 dniowe cykle i około 17 dnia owulacje. A w ostatnim cyklu owulacja wystąpiła 23 dnia cyklu i pewnie bym nawet o tym nie wiedziałam ale byłam na wizycie kontrolnej po zabiegu i wyszło przypadkiem na usg.
 
reklama
Do góry