reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Jesli chodzi o auto to mój znalazł wolkswagena z 2019 roku 7 osobowe ( też mamy dużego psa więc przestrzeń jest potrzebna ) ale jeszcze się zastanawiamy. Obecnie jeżdżę moja stara vectrunia i ja kocham całym sercem ❤️ bagażnik sztos wejdzie wszystko. Kocham duże auta 😍😂
My właśnie szukamy jakiegoś samochodu. Ostatnio mieliśmy suva i chcielibyśmy znów coś takiego większego ale na nic nie możemy się zdecydować. Mamy jeszcze kilka miesięcy żeby znaleźć rodzinne auto 😁
 
A kiedy załatwiacie położną? Ja planuje po wizycie u mojej gin jak bedzie wszystko dobrze. Bo ta położna co prowadzilam 1ciąże ma tyle chętnych, ze mowila ze jak najszybciej jak sie dowiem to mam dać znać.
 
Ja też mam zawroty głowy od dziś 🤨 co tydzień coś nowego 😅
ja dzisiaj nie poszłam do pracy bo rano tragedia…. Leżę cały dzień, mam migrenę, zawroty głowy i mdłości :/ w poprzednich ciążach miałam mdłości i nic więcej, teraz inaczej . Może z racji tęgo, że w poprzednich miałam dwadzieścia kilka lat a teraz 36 😂
 
A kiedy załatwiacie położną? Ja planuje po wizycie u mojej gin jak bedzie wszystko dobrze. Bo ta położna co prowadzilam 1ciąże ma tyle chętnych, ze mowila ze jak najszybciej jak sie dowiem to mam dać znać.
Ale do porodu ? Czy do prowadzenia ciąży ? Ja nigdy nie miałam doczynienia z położną, dopiero przy porodzie jakaś się natrafiła. Teraz widzę że z tymi pakietami to ciążę prowadzi i lekarz i położna. Ale na razie nie mogę się rozgościć w Medicoverze, bo u mojego męża w pracy w sierpniu przerzucają się na Luxmed więc zaraz bym musiała zmieniać. Więc tyle co mogłam to zrobiłam , ale na wizytę tam więcej nie pójdę. Nawet na prenatalne się już nie zalapie..
 
ja dzisiaj nie poszłam do pracy bo rano tragedia…. Leżę cały dzień, mam migrenę, zawroty głowy i mdłości :/ w poprzednich ciążach miałam mdłości i nic więcej, teraz inaczej . Może z racji tęgo, że w poprzednich miałam dwadzieścia kilka lat a teraz 36 😂
Widzę, że jesteśmy z tego samego rocznika 😀 Współczuję migreny 😔 Ale to chyba nie ma znaczenia, w pierwszej ciąży też mnie bardzo męczyło
 
Witam się z Wami dziewczyny po wizycie 🙂
Jest i moja malutka fasolka z bijącym serduszkiem ❤️
Wszystko jest dokładnie tak jak liczyłam, wg usg 8w0d czyli dzisiaj zaczynam 9 tydzień 🍀
No prawie wszystko, bo dzień porodu wg usg wychodzi na dzień wcześniej, także @Lilka92 możesz mi zmienić datę na 8 luty 🥰
Chociaż w apce Preglife wychodzi wszystko dokładnie tak samo jak na usg 🤭 Myślałam, że to ona się myli 😁
 

Załączniki

  • IMG_1944.jpeg
    IMG_1944.jpeg
    176,9 KB · Wyświetleń: 62
Ale do porodu ? Czy do prowadzenia ciąży ? Ja nigdy nie miałam doczynienia z położną, dopiero przy porodzie jakaś się natrafiła. Teraz widzę że z tymi pakietami to ciążę prowadzi i lekarz i położna. Ale na razie nie mogę się rozgościć w Medicoverze, bo u mojego męża w pracy w sierpniu przerzucają się na Luxmed więc zaraz bym musiała zmieniać. Więc tyle co mogłam to zrobiłam , ale na wizytę tam więcej nie pójdę. Nawet na prenatalne się już nie zalapie..

No do prowadzenia ciąży do 22 tygodnia czy jakos tak trzeba niby miez z NFZ położną. I potem ona do dzidzi przychodzi po porodzie
 
reklama
Do góry