reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2024

Tez tak w pierwszej ciazy zrobilam, jednorazowo na czczo mialam 96, krzywa wyszla spoko, ale glukometr kupilam do kontroli. Ogolnie nie ma sie co bac bo przed krzywa powinni ci zmierzyc cukier z palca i jak sa jakies wielkie przekroczenia to ci jej nie zrobią.
Ja na czczo miałam zawsze ok, po teście obciążenia okazało się że jest dużo za dużo, dla pewnych musiałam robić drugi raz.
Do końca ciąży byłam na diecie, i wystarczyło.
Po porodzie jeszcze 2 miesiace cukier skakał ale ogólnie wrócił do normy.
 
reklama
Ja chyba daruję jednak jutro robienie krzywej, we wtorek mam diabetologa i zobaczę co mi powie. Wstałam co prawda godzinę temu i wypiłam dwie szklanki wody ale nie jadłam od wczoraj nic a cukier …
AC54993E-D336-4C9C-B037-93D29ADD46D7.jpeg
 
Ale mi się nie chce wstawać do pracy 🙄 wszystko się poprzestawiało. Budzę się 5/6 i nie mogę już usnąć, a teraz ziewam i najchętniej poszłabym spać 🥱
 
@Kasia.n40 No właśnie spory :/ i teraz trochę łącze fakty bo nie raz miałam takie poranki jak dziś, ze bolała mnie głowa, było mi niedobrze i myślałam, że to ciąża a to już musiał być ten cukier :/ w sumie mój mąż przy wysokim ma takie same objawy
 
@Kasia.n40 No właśnie spory :/ i teraz trochę łącze fakty bo nie raz miałam takie poranki jak dziś, ze bolała mnie głowa, było mi niedobrze i myślałam, że to ciąża a to już musiał być ten cukier :/ w sumie mój mąż przy wysokim ma takie same objawy
Całkiem możliwe, ja wczoraj napilam się świeżo wyciskanego soku pomarańczowego i cukier po 1:5 h 160 😵‍💫
Ta cukrzyca to jakoś dramat 😔
 
reklama
Ja chyba daruję jednak jutro robienie krzywej, we wtorek mam diabetologa i zobaczę co mi powie. Wstałam co prawda godzinę temu i wypiłam dwie szklanki wody ale nie jadłam od wczoraj nic a cukier …Zobacz załącznik 1541798
Łoooo no konkret cukier 😫 przy takich wynikach to raczej pewna CC.

Ja muszę zrobić krzywą teraz :/ tzn o ile glukoza mi wyjdzie z krwi powyższej 91 ale jestem pewna że wyjdzie. Muszę poszukać w domu może mam jeszcze paski i igły to sprawdzę domowo. W poprzedniej ciąży miałam kiepskie te poranne wyniki na czczo właśnie ale udało się jakoś dietą sama ogarnąć. Ale byłam mega restrykcyjna
Dzisiaj 9+0 i zaczynamy 10 tydzień ❤️
Jeeee 😃 powoli i do przodu! U nas wchodzimy w nowe tygodnie w soboty.

Kurczę jakoś za dobrze się dziś czuje 😅 zero mdłości, cycki tez spoko. Aż jakoś dziwnie i się zaczynam nakręcać czy wszystko ok. Najbardziej się boje poronienia zatrzymanego - miałam takie w 10 tyg 😭 Muszę odrzucić te złe myśli!
 
Do góry