reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Hej :)
Nie odzywałam się parę dni bo musiałam przetrawić widmo kolejnej straty... ale!
Dzis byłam prywatnie u innego lekarza i okazało się, że jest zarodek i bijące serduszko ❤️❤️❤️
Ja poszłam z nastawieniem, że dostanę skierowanie do szpitala. Beta rośnie, ale nie podwaja się i spadł mi progesteron z 35 na 24, a piersi przestaly boleć i nawet troszke zmalały, juz mnie nic nie pobolewa. Lekarz powiedział, że on nie jest zwolennikiem bety bo miał już tyle razy zle przyrosty a rodziły się później piękne dzieci. Progesteron spada podobno w ciąży, więc nie należy nim się martwić ale mam zwiększyć troszkę dawkę.
Wg miesiączki dziś powinno być 7+2, ale wg usg jest 6+3. Mam nieregularne miesiączki więc pewnie ciąża jest młodsza.
Ogólnie nie mogę w to uwierzyć! Cały tydzień przeżywałam wewnętrznie żałobę, tym bardziej, że prawie wszystkie objawy ciąży mi ustąpiły. W pracy nawet powiedziałam o ciąży i wizji pobytu w szpitalu z powodu zabiegu. A tu takie coś 🥰 Dostałam nawet skierowanie na prenatalne🥹
Także @Bafinka trzymam za Ciebie kciuki! 🥰
Cudowne wieści! ❤️meeega się cieszę! także @Bafinka jak sama widzisz nic straconego! 😊trzymam za Was kciuki!✊
 
reklama
Schodzenie później na jaśniejsze lub blond jest ciężkie , miałam klientkę gdzie rozjaśniając włosy po hennie wychodziły zielone. Jeśli nie jesteś osoba która cały czas coś zmienia z włosami to czemu nie w innym przypadku nie polecam . Ja takich włosów nie chwytam , nie biorę odpowiedzialności za to .
A to słyszałam o tym. Akurat ja sobie sama ogarniam :)
 
A ja coraz bardziej czuje się jak w pierwszej ciąży - zaczynają doskwierać mi lekkie mdłości i jedyne na co mam jakaś konkretną ochotę to maczek 😅 właśnie małż przywiózł do domu mc wrapa z frytkami❤️ cały dzień za mną chodził i długo walczyłam ale w końcu pękło… 😂 może jednak te podobne objawy/zachcianki zwiastują drugą 👧🙈
 
Ja tylko na chwilę... po wizycie nie jest najlepiej😓 wg apki mam 7+6 tydzień ciąży a wg USG 6+5 więc ciąża jest mniejsza serduszka jeszcze nie ma.. jutro i w sobotę mam iść na bhcg zobaczyć czy przyrasta.. jak nie to znaczy że ciąża obumiera...😓 Dostałam acard i clexanei i trzeba czekać...
Doskonale wiem co czujesz 😔 ale nie możesz już skreślić fasolki. To zaledwie tydzień, dużo może się zmienić jeszcze . No i bardzo dużo przypadków jest takich ze ciąża młodsza a wszystko ok było. Wiem bo kiedyś przeglądałam cały internet szukając ratunku dla siebie. Może potrzebuje czasu ? Na która idziesz zrobić betę ?
 
Cześć Dziewczyny! Czy można się jeszcze przyłączyć? :)
Jak pewnie większość, czuję się narazie mega niepewnie i jeszcze nie pozwalam sobie na radość, ale pomału dochodzi do mnie myśl, że jednak może będzie dobrze.
W zeszłą środę zrobiłam pierwszy test, w sobotę i poniedziałek Beta, przyrost 166%, we wtorek było widać pęcherzyk ciażowy (tak, poszłam do lekarza w 5 tc... ale na usprawiedliwienie powiem, że pierwszy progesteron wyszedł 13,7) Teraz pozostało mi tylko czekać...
To moja czwarta ciąża i trzecia w tym roku. Dwie pozostałe skończyły się właśnie w 5 tc. Mam córeczkę 19 miesięczną :)
 
Hej :)
Nie odzywałam się parę dni bo musiałam przetrawić widmo kolejnej straty... ale!
Dzis byłam prywatnie u innego lekarza i okazało się, że jest zarodek i bijące serduszko ❤️❤️❤️
Ja poszłam z nastawieniem, że dostanę skierowanie do szpitala. Beta rośnie, ale nie podwaja się i spadł mi progesteron z 35 na 24, a piersi przestaly boleć i nawet troszke zmalały, juz mnie nic nie pobolewa. Lekarz powiedział, że on nie jest zwolennikiem bety bo miał już tyle razy zle przyrosty a rodziły się później piękne dzieci. Progesteron spada podobno w ciąży, więc nie należy nim się martwić ale mam zwiększyć troszkę dawkę.
Wg miesiączki dziś powinno być 7+2, ale wg usg jest 6+3. Mam nieregularne miesiączki więc pewnie ciąża jest młodsza.
Ogólnie nie mogę w to uwierzyć! Cały tydzień przeżywałam wewnętrznie żałobę, tym bardziej, że prawie wszystkie objawy ciąży mi ustąpiły. W pracy nawet powiedziałam o ciąży i wizji pobytu w szpitalu z powodu zabiegu. A tu takie coś 🥰 Dostałam nawet skierowanie na prenatalne🥹
Także @Bafinka trzymam za Ciebie kciuki! 🥰
Takie niespodzianki są najlepsze gdy myślisz ze jest źle a wcale tak nie jest ❤️ Cieszę sie
 
Doskonale wiem co czujesz 😔 ale nie możesz już skreślić fasolki. To zaledwie tydzień, dużo może się zmienić jeszcze . No i bardzo dużo przypadków jest takich ze ciąża młodsza a wszystko ok było. Wiem bo kiedyś przeglądałam cały internet szukając ratunku dla siebie. Może potrzebuje czasu ? Na która idziesz zrobić betę ?
zaraz zaprowadzę dzieci do przedszkola i od razu podjadę
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Czy można się jeszcze przyłączyć? :)
Jak pewnie większość, czuję się narazie mega niepewnie i jeszcze nie pozwalam sobie na radość, ale pomału dochodzi do mnie myśl, że jednak może będzie dobrze.
W zeszłą środę zrobiłam pierwszy test, w sobotę i poniedziałek Beta, przyrost 166%, we wtorek było widać pęcherzyk ciażowy (tak, poszłam do lekarza w 5 tc... ale na usprawiedliwienie powiem, że pierwszy progesteron wyszedł 13,7) Teraz pozostało mi tylko czekać...
To moja czwarta ciąża i trzecia w tym roku. Dwie pozostałe skończyły się właśnie w 5 tc. Mam córeczkę 19 miesięczną :)
Spokojnie ja to chyba tutaj najszybciej wylądowałam u lekarza bo w 4 tc. To tez moja 4 ciąża. Jedno mam a dwa w 7tc odeszły .
 
Do góry