reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

no właśnie oto chodzi że chyba nie ma fasolki.. jest ciałko żółte i kosmówka ale zarodka nie ma.. a przecież w 6 TC powinien już być... Na domiar mojego nieszczęście w sobotę mamy wyjazd do Chorwacji zapłacona kwaterę a jak beta okaże się w sobotę spadać to co dalej?! 😱😓😓😓 Nie mam pojęcia co ze sobą zrobić a jeszcze nie mode okazać smutku bo zaraz dzieci pyt co mi jest.. a że od rana mnie nie widziały to wszystkie i przytulać się chcą i wygadać....
Kochanie strasznie mi przykro, głowa do góry, ciąża może byc po prostu młodsza ❤️
 
reklama
A z ciekawości czemu fryzjerzy są przeciw?
Schodzenie później na jaśniejsze lub blond jest ciężkie , miałam klientkę gdzie rozjaśniając włosy po hennie wychodziły zielone. Jeśli nie jesteś osoba która cały czas coś zmienia z włosami to czemu nie w innym przypadku nie polecam . Ja takich włosów nie chwytam , nie biorę odpowiedzialności za to .
 
no właśnie oto chodzi że chyba nie ma fasolki.. jest ciałko żółte i kosmówka ale zarodka nie ma.. a przecież w 6 TC powinien już być... Na domiar mojego nieszczęście w sobotę mamy wyjazd do Chorwacji zapłacona kwaterę a jak beta okaże się w sobotę spadać to co dalej?! 😱😓😓😓 Nie mam pojęcia co ze sobą zrobić a jeszcze nie mode okazać smutku bo zaraz dzieci pyt co mi jest.. a że od rana mnie nie widziały to wszystkie i przytulać się chcą i wygadać....
Kochana trzymam kciuki za Was ❤️ trzeba czekać, wiem że to czekanie jest najgorsze.
Może ciąża jest poprostu młodsza i potrzebny jest czas.
♥️♥️
 
Hej :)
Nie odzywałam się parę dni bo musiałam przetrawić widmo kolejnej straty... ale!
Dzis byłam prywatnie u innego lekarza i okazało się, że jest zarodek i bijące serduszko ❤️❤️❤️
Ja poszłam z nastawieniem, że dostanę skierowanie do szpitala. Beta rośnie, ale nie podwaja się i spadł mi progesteron z 35 na 24, a piersi przestaly boleć i nawet troszke zmalały, juz mnie nic nie pobolewa. Lekarz powiedział, że on nie jest zwolennikiem bety bo miał już tyle razy zle przyrosty a rodziły się później piękne dzieci. Progesteron spada podobno w ciąży, więc nie należy nim się martwić ale mam zwiększyć troszkę dawkę.
Wg miesiączki dziś powinno być 7+2, ale wg usg jest 6+3. Mam nieregularne miesiączki więc pewnie ciąża jest młodsza.
Ogólnie nie mogę w to uwierzyć! Cały tydzień przeżywałam wewnętrznie żałobę, tym bardziej, że prawie wszystkie objawy ciąży mi ustąpiły. W pracy nawet powiedziałam o ciąży i wizji pobytu w szpitalu z powodu zabiegu. A tu takie coś 🥰 Dostałam nawet skierowanie na prenatalne🥹
Także @Bafinka trzymam za Ciebie kciuki! 🥰
 
no właśnie oto chodzi że chyba nie ma fasolki.. jest ciałko żółte i kosmówka ale zarodka nie ma.. a przecież w 6 TC powinien już być... Na domiar mojego nieszczęście w sobotę mamy wyjazd do Chorwacji zapłacona kwaterę a jak beta okaże się w sobotę spadać to co dalej?! 😱😓😓😓 Nie mam pojęcia co ze sobą zrobić a jeszcze nie mode okazać smutku bo zaraz dzieci pyt co mi jest.. a że od rana mnie nie widziały to wszystkie i przytulać się chcą i wygadać....
Ale jak jest ciałko żółte to zapewne zaraz się pojawi zarodek. Ja nie znam się , ale czytałam , że puste jajo to i ciałka żółtego nie ma. Ta ciąża może faktycznie jest dużo młodszą 😘 nic jeszcze straconego ❤️
 
Hej :)
Nie odzywałam się parę dni bo musiałam przetrawić widmo kolejnej straty... ale!
Dzis byłam prywatnie u innego lekarza i okazało się, że jest zarodek i bijące serduszko ❤️❤️❤️
Ja poszłam z nastawieniem, że dostanę skierowanie do szpitala. Beta rośnie, ale nie podwaja się i spadł mi progesteron z 35 na 24, a piersi przestaly boleć i nawet troszke zmalały, juz mnie nic nie pobolewa. Lekarz powiedział, że on nie jest zwolennikiem bety bo miał już tyle razy zle przyrosty a rodziły się później piękne dzieci. Progesteron spada podobno w ciąży, więc nie należy nim się martwić ale mam zwiększyć troszkę dawkę.
Wg miesiączki dziś powinno być 7+2, ale wg usg jest 6+3. Mam nieregularne miesiączki więc pewnie ciąża jest młodsza.
Ogólnie nie mogę w to uwierzyć! Cały tydzień przeżywałam wewnętrznie żałobę, tym bardziej, że prawie wszystkie objawy ciąży mi ustąpiły. W pracy nawet powiedziałam o ciąży i wizji pobytu w szpitalu z powodu zabiegu. A tu takie coś 🥰 Dostałam nawet skierowanie na prenatalne🥹
Także @Bafinka trzymam za Ciebie kciuki! 🥰
Cudownie! ❤️ Właśnie tak jest , chyba za bardzo wszystko analizujemy, a czasem po prostu za szybko wizyta .
 
reklama
Hej :)
Nie odzywałam się parę dni bo musiałam przetrawić widmo kolejnej straty... ale!
Dzis byłam prywatnie u innego lekarza i okazało się, że jest zarodek i bijące serduszko ❤️❤️❤️
Ja poszłam z nastawieniem, że dostanę skierowanie do szpitala. Beta rośnie, ale nie podwaja się i spadł mi progesteron z 35 na 24, a piersi przestaly boleć i nawet troszke zmalały, juz mnie nic nie pobolewa. Lekarz powiedział, że on nie jest zwolennikiem bety bo miał już tyle razy zle przyrosty a rodziły się później piękne dzieci. Progesteron spada podobno w ciąży, więc nie należy nim się martwić ale mam zwiększyć troszkę dawkę.
Wg miesiączki dziś powinno być 7+2, ale wg usg jest 6+3. Mam nieregularne miesiączki więc pewnie ciąża jest młodsza.
Ogólnie nie mogę w to uwierzyć! Cały tydzień przeżywałam wewnętrznie żałobę, tym bardziej, że prawie wszystkie objawy ciąży mi ustąpiły. W pracy nawet powiedziałam o ciąży i wizji pobytu w szpitalu z powodu zabiegu. A tu takie coś 🥰 Dostałam nawet skierowanie na prenatalne🥹
Także @Bafinka trzymam za Ciebie kciuki! 🥰
Boże jak się cieszę 🥰 to doskonały przykład dla wszystkich mam które teraz są w stresie, że zawsze jest nadzieja ❤️
Cudowne wieści ❤️❤️
 
Do góry