reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Powiem tak, nie ma co się już teraz martwić tylko wskakuj na trzon i rób bobasa. Jeśli się nie uda to w następnym cyklu drąż ten temat bardziej u ginekologa, a jak nie ufasz jej do końca to skonsultuj z innym 😊

Jeśli chodzi o lekarza to szkopuł w tym, że moja lekarka do której chodzę jest na urlopie teraz i była jakaś w zastępstwie 😬
Ale, ale, oczywiście, że działamy i nie dopuszczamy 😝😝
 
reklama
Dzień dobry :) do mnie @ przyszła 2 dni wcześniej wiec melduje. Zdążę na jeszcze jedno testowanie w lutym 29 😁 o ile jak zawsze @ nie zaskoczy mnie wcześniej 🙄
 
Ja właśnie oglądam sobie stare odcinki Chirurgów i padło pytanie o to, kiedy jest najlepszy moment, żeby mieć dzieci. I idealna odpowiedź.

If you are going to wait for the perfect time to have kids - you're never going to have kids.

Bailey
Uwielbiam chirurgów 😍 ogladam ostatni sezon 🤣 ale jakos bardziej mi sie podobaja stare sezony niz te nowe
 
Ja właśnie oglądam sobie stare odcinki Chirurgów i padło pytanie o to, kiedy jest najlepszy moment, żeby mieć dzieci. I idealna odpowiedź.

If you are going to wait for the perfect time to have kids - you're never going to have kids.

Bailey
Heja w sobotę!
Chirurgów nie oglądałam, a co do seriali wczoraj skończyłam oglądać Lipowo- zmowa milczenia. Nawet spoko.
Teraz oglądam „tajemnica zawodowa”- dla mnie nudy, ale chce przebrnąć, bo zaczęłam 😝
Późnym popołudniem idziemy na urodziny do szwagra, a jutro planujemy odpoczywać 🛏️
A jak wasze plany na weekend? 😇
 
reklama
w ogole to zaczełam brać olej z wiesiołka, ale tak pod katem raczej zdrowia niż starań (po owulacji zamieniam na olej z czarnuszki) i oczywiście, 11dc a mnie zalewa śluz 😅
Czyli idealne warunki do działania 😏
Kiedyś też brałam olej z wiesiołka i śluzu miałam więcej 😇
To ja wg zaleceń mojej lekarki biorę 2000mg kwasów omega 3 od 4 dni i nawet po owulacji mam trochę śluzu 🤔 a może to ten nac 🤔
 
Do góry