reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
Dziewczyny właśnie wyszłam z kuchni z przygotowań na jutrzejsze urodziny bo 8 osób się zapowiedziało, padam na twarz a jeszcze mieszkanie posprzątać. Ale w trakcie dnia dostałam takiego bólu że myślałam że okres dostanę a dopiero 6dpo. Zostawiam na smaka chlebek ziołowy który pierwszy raz robiłam i jutro dmucham w świeczkach dla nas życzenia 🥳🥳
 

Załączniki

  • IMG_3921.jpeg
    IMG_3921.jpeg
    92,8 KB · Wyświetleń: 116
No i bądź tu człowieku mądry. Tyle supli i poprawy zero.
Pytanie teraz co dalej? Mąż już miał jakieś badania z krwi robione? Czy badanie w urologa / androloga? Jakąś diagnostykę, która tłumaczy tą koncentrację
Tak jest pod opieka androloga, ale nastepna wizyta dopiero na koniec lutego wiec poczekamy. Badał hormony na początku kuracji testosteronem, teraz pewnie powtorzy
 
Dziewczyny właśnie wyszłam z kuchni z przygotowań na jutrzejsze urodziny bo 8 osób się zapowiedziało, padam na twarz a jeszcze mieszkanie posprzątać. Ale w trakcie dnia dostałam takiego bólu że myślałam że okres dostanę a dopiero 6dpo. Zostawiam na smaka chlebek ziołowy który pierwszy raz robiłam i jutro dmucham w świeczkach dla nas życzenia 🥳🥳

Ale pychotka 🤤😋
 
Dziewczyny, czy badanie na chlamydię IgG i IGm robi się z krwi? Potrzebne do drożności.
 
reklama
Do góry