reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Co tu takie pustki? My już na nogach od dawnooo. Spać mi się chce....Komu mocnej kawki? Idę robić

Jak Wasze nocki?
Graza dałaś radę z tym zastojem?
Lilla wyspałaś się?
Mama b, współczuję. Ja wieczorem padam ze zmęczenia, a co dopiero siedzieć do późna :( Próbowałaś wziąć ją do Waszego łóżka wieczorem i uśpić?

Venus dopiero tydzień na mm, może jeszcze nie poczuł pragnienia...
Jakie mm teraz podajesz?

czesc

doti ja ide na glosowanie

venus jakie mleczko dajesz?ja malo Hanie pzrepajam bo w ogole nie chce,i wode probuje i herbatki ostatnio ale maly uparciuch z niej,na mleczko sie rzuca jak szalona:-D


wspolzcuje bezsennych i placzacych nocek..

u nas zimno i mroźny wiaterek

ja jzu po kosciolku z dzieciakami,drugie danie mam juz na obiad ale mam ochote na rosolek wiec chyba gzdies na maisto wyskoczymy,zalezy od humoru Hani:rofl2:

milego dnia

Dziewczyny daję Enfamil. Marcin chyba ewidentnie nie lubi niczego co nie smakuje jak mleko;) Boję się o zaparcia :/ Czasem daję mu wodę łyżeczką, ale to nie wyjście :/
 
reklama
Witam:0

Mamo-B łączę się z Tobą dzisiaj mój Karol dał popis. Przystawiłam go do piersi na śpiocha o 1 wydawało się że śpi spróbowałam go odłożyć do łóżeczka i co guzik siedzieliśmy do 3:szok:Czy Wasze dzieci jak śpią to ruszają nóżkami? odkąd dowiedziałam się że K ma napięcie w nóżkach to wszelkie jego ruchy są dla mnie podejrzane, szczególnie jak robi mostki.

Walczę nadal z zastojem, czekam na wynik posiewu, gdyby nic nie było dostałabym go w piątek, niech to szlak znowu coś wyjdzie i będę musiała wziąć antybiotyk a K ma szczepienie na 2 grudnia. ile trzeba odczekać bo antyb w mleku na pewno go osłabi:( dziewczyny nikt nie mówił że będzie łatwo ale że tak trudno też nie:(modlę się żeby w końcu moje piersi się ustabilizowały.
 
Heja my jeszcze w lozku-Bartek spi a ja lezenod 6.30.
Dzirwczyny ktora szczepila na pneumokoki? Ja sie zdecydowalam tylko teraz tak mamy szczepienie 26.11 i wtedy tez maly moze dostac 1 dawke pneumo czy to rozlozyc na calkiem inny dzien?
 
Venus ja kawę poproszę :-) z mleczkiem i 1 łyżeczka cukru ;-)
2 razy karmiłam a w między czasie siku ze starszą, a to "mama przytul" itd.
Dziś po ponad 2 tygodniach idzie do przedszkola juhuu! A mama odpala szampana w związku z tym :-D

I co ja dziś będę robić, jak żyć? :-D
 
Dzień dobry, jak dałam cycka o 4 tak spałyśmy do 8, więc Venus nawet się wyspałam. Teraz skoczyłam tylko do wc i zęby wyszorować i usiadłam nakarmić.
Denerwuje się bo muszę mleko na wieczór zostawić, a zapomniałam wczoraj ściągnąć. Nie wiem czy tylko z dzisiaj wystarczy :/
Będę ściągać po karmieniu.

Kawę napiję się po 10 jak koleżanka mnie odwiedzi.
 
Hej dziewczyny:)
nie było mnie tu dwa tygodnie i już 77 stron zaległości! Kurcze, jak Wy to robicie, że macie czas na forum? Niektóre z dwójką dzieci? Ja kurcze ledwo się z jednym dzidziusiem ogarniam:( jak mam chwilę, bo Julek drzemie to szybko do kuchni, coś ugotować, coś zjejść, zmywarę zapuścić, pranie wstawić...już nawet prasowanie zarzuciłam bo nie wiem kiedy miałabym to robić... tyle dobrze, że chociaż się wysypiam, bo inaczej już dawno postradałabym zmysły:(
 
Hej :)


Właśnie szykujemy się do lekarza - Mateusz wymiotował całą noc i cały wczorajszy dzień gorączka 39 stopni, Natalia ma kaszel taki baaaardzo mokry :(

A miałam dziś szczepionki dla niej zamawiać :( ech

Będę później (o ile dzieci mi pozwolą)
 
reklama
Haust współczuje i trzymam kciuki za zdrowie dzieciaczków. Daj znać jak będziesz po lekarzu!!!

Graza właśnie miałam pytać czy Wasze dzieci też mostki robią. Mój się strasznie potrafi prezyc i odpychac nogami i ciągle się w mostek wygina, zwłaszcza jak go do fotelika pakuje. On cały czas tymi nogami przebiera i kopie, uznałam, że taki ruchliwy typ, ale mostki mnie martwią.

U nas kolejna noc do d. Pobudki co 2h i cyc. Jak zostaje z nami w łóżku to co 1,5h, więc trzeba go odkładać i przez to nie mogę przysypiać.

Czy Was też bolą cycki jak je obejmiecie ręką, albo mąż się mocniej przytula?

Makota nie do końca rozumiem, teraz Adaś już lepiej śpi? Czy je co pół godz? Daj mi.nadzieję, że ten terroryzm trochę przechodzi:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry