reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Elifit dziękuję:-)
Znowu cycamy i znowu mogę coś napisać.

Czy Wasze dzieciaczki też najchętniej jadły by co godzine? już myślę, że coś się normuje a tu Julek swoje porządki wprowadza:-) od jakiegoś tygodnia najgorzej jest w nocy, po bo pierwszym śnie, który trwa ok.3 godzinki to potem i co pół sie budzi, a najlepiej to by do rana na tym cysiu wisiał. Ja sie już tak nauczyłam z Nim spać i z tym cysiem w jego buźce, hihi, ale brakuje mi takiego dłuższego snu... jako noworodek to sie budził max 2 razy w ciągu nocy... czy to kolejny skok?:p
 
reklama
Batusia, swieza krew zawsze sie przyda w tym watku:D witam:) a ile dokladnie ma Twoj Julek? Nie wiem nawet czy masz suwaczek, bo na appce tego nie widac:/ u mnie jak byl skok to mala wisiala NON STOP na piersi:/ teraz juz powoli to sie normuje na nowo.

Ciesze sie ze z Laura juz lepiej, ale kurcze wolala bym wiedziec co to bylo:/

No wlasnie, bylismy z mala w szpitalu na ip, nic sie nie dowiedzielismy:/ a dzis juz rachunek za to dostalam do domu. W tym to sa mega szybcy:p ale zeby cos konkretnego od nich sie dowiedziec, to wiecej mi powie wujek google:/

Bylysmy na spacerze jak juz sie robilo ciemno, bo mala przespala pol dnia. Oczy caly czas miala jak 5zl, boi sie ciemnosci, ale w koncu usnela.
 
Bellina mnie się laktacja unormowała.

Batusia moja je co godzinę.

Mamo_bobasa my też byliśmy na spacerze w ciemno. Ile straszaków chodzi po tej mojej mieścinie. Haloween wchodzi butami do PL.
 
Halloweenowe pozdrowienia z autobusu :)
 

Załączniki

  • 1414775865274.jpg
    1414775865274.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 45
  • 1414775902871.jpg
    1414775902871.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 50
Floriana do jakiego lekarza idziesz?ma mnadzieje ze szybko pomoze bo sie wykonczysz kobieto
Poszłam do ogólnego, ale żałuję. Nawet nie dociekała możliwych przyczyn bezsenności:baffled: od razu wypisała receptę na psychotrop. A gdyby to była depresja? Beznadziejni ci lekarze są.

Dzień dobry

Floriana ja tak spałam 1, 5 roku na kp.

Tusiaczek zdrówka! Rób ciepłe okłady na zatoki.

Moja parówka jeszcze się nie przekreca za to sięga po zabawki.

Kawo bosz 9 piętro. Dobrze że ja parter uff

U nas nocka nieciekawa. Poranek nie lepszy. Czekam na lepsze czasy czytaj koniec skoku. Pogoda do d. Na Szczęście nie pada.

Lilla trzymam kciuki za randkę :)

Tusiaczek u mnie ro samo ze sklepami. Ludzie wariują dosłownie. Zazdroszczę Lidla. U mnie nie ma :(

Elifit ale nie mogłaś spać, czy dziecko się ciągle budziło? Próbowałaś sobie jakoś pomóc? Wytrzymałaś bardzo długo. Moim marzeniem jest karmić do pół roku. Chociaż wszyscy się pukają w czoło (mój mąż, mama), że w imię czego się tak męczę. Ale dla mnie samo karmienie nie jest męką. Tylko ten brak snu...
Dziękuję dziewczyny za dobre słowo.
 
reklama
Bellina mnie się laktacja unormowała jakies 2 miesiace temu

Batusia Das je co 2-3 h

Lilla bawta sie dobrze :D

Ja mialam przed chwila walke z terrorem. Tak serio to mam problem. Adas ma gile i gesta sline. Bylam u lekarza. Na wszelki wypadek dala recepte na antybiotyk. Zalecila inhalacje, wode morska i odciaganie glutow. Psiknelam sola morska, polozylam na brzuszek, odciagnelam gluty - meeeeeega ilosc. Dalej furczalo, ale po pierwsze, dziecko bylo juz wsciekle, a po drugie nie wiem jak dlugo mozna tym katarkiem gmerac w nosie.

Jak mam go inhalowac lub odciagac gluty, kiedy okrutnie placze?

Kolejny problem jest taki, ze ilekroc dam wit D, tylkroc adas sie zzyga, bo na wymioty to nie wyglada. Kiedy mam podawac? Przed, po karmieniu? On je co 2 godz wiec nie mam pojecia kiedy najlepiej.

Ciagle jest pelny i jak klade go na mate, nawet na pleckach to wymiotuje :/

A kiedy mam go przerzucac na brzuszek jak ciagle wymiotuje?

Doradzicie cos?
 
Do góry