reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Od zmiany czasu moje dziecko wstaje o 5 rano, co do minuty praktycznie. Ale ma to też swoje dobre strony, codziennie świeże pieczywo :-D Bawimy się dwie godziny i ok. 7 jak M. wychodzi do pracy, Mel uderza w kimono i śpi do 8, nie dłużej. A ja już niestety nie śpię. A wieczorem jest padnięta jeszcze przed nią :sorry:

W sklepie byłam, na poczcie i w milionie innych miejsc z dzieckiem w foteliku. Myślałam, że się obudzi i będą ją nosić na rękach wiec stelaża nie brałam :confused2: będę miała niezłe mięśnie a jak kupiłam wędlinę to oczywiście wpakowałam jej do fotelika więc przybyło mi jeszcze 2kg. Po co fitness!


Sokoja, Małgorzatko - pediatra zaleciła mi ten sam probiotyk - podobno bez laktozy.

Melania zaczęla mi zaglądać do buzi jak jem :-D to teraz nie dość, że pies zagląda to jeszcze dziecko.

Graza - Melka kręci się z brzucha na plecy a z powrotem niet.

A jak dziecko leżąc na brzuchu podnosi pupę do góry to pozwalać czy przytrzymywać? Bo wydaje mi się, że gdzieś na forum wyczytałam, że tak nie powinno się pozwalać dzieciom. Bellina ty chyba coś o tym pisałaś.

Chodzi mi o taki manewr:
Bez tytułu.jpg
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    7,7 KB · Wyświetleń: 39
Witam Mamusie:-) mój Julek zaczął żyć w miarę regularnymi cyklami w ciągu dnia, więc wreszcie mam troszkę czasu. Od kiedy się urodził moje kontakty towarzyskie ograniczają się w zasadzie do męża i teściowej, bo razem mieszkamy, plus mama na skype i przyjaciółka raz w miesiącu bo sama dwójkę pociech ma i w dodatku kawałek drogi do mnie. Fajnie by było zamienić parę słów z kimś innym, więc może tu będę miała tę możliwość? trochę późno się wpraszam do grupy, ale mój Julek też lipcowy:-)
i właśnie kończymy cycać, troszkę Mu się przysneło, hihi, więc tyle więcej czasu dla mnie:-)
 
Katka zdrówka. Pamiętam jak niedawno przez to przechodziłam z Aru. Współczuję :(

Batusia. Nigdy nie jest za późno ;) witamy :)

Michalina to jest wstęp do pelzania.
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja właśnie karmie na ławce. Dziecko w drodze powrotnej ze sklepu usnelo w wózku wiec od razu wzięłam psy na spacer. pogoda jest śliczna.
Psy biegają wkoło, my. sobie chodzimy i oglądamy przyrodę. długo pisze posta bo zdążyłam nakarmić, obu piersi.
ooo baki idą :D
 
Ka.wo słyszeć słyszałam, ale póki co tylko opinie z internetów, nic sprawdzonego. Też chętnie się czegoś dowiem.

Michalina Szymek robi identycznie i tak się przemieszcza. Pozwalam bo nie widzę powodu żeby nie:what:
 
Michalina mi kazali z uwagi na asymetrię przytrzymywać, no i poza tym to było już z 3 tygodnie temu, więc jeszcze za szybko. W dodatku ona słabo się podnosiła i strasznie się denerwowała na brzuszku. Stąd ten manewr. Teraz młoda grzecznie przód trenuje.

Dzień dobry :)

I załatwiłam się.... mam zastój gigant, stan podgorączkowy i wszystko mnie boli. Coś mi się zdaje, że przez to swędzenie wczorajsze podświadomie musiałam dawać małej mniej prawego cyca i teraz cierpię. Zastój zejść nie chce, jedynie pielucha z lodówki trochę ból łagodzi :eek: Mam nadzieję, że przed nocką trochę zejdzie jednak, bo nie widzę nocki z przemiennymi okładami. A jeszcze nawał doszedł w tym jednym cycku, że o 5 rano z laktatorem walczyłam, bo dziecko jeść nie chciało... Masakra.... Czy laktacja to się kiedykolwiek normuje?
 
reklama
Dziewczyny współczuję wam problemów laktacyjnych. ja mam bezproblemowe cycki. laktacja unormowala mi się już po dwóch tygodniach, a moja koleżanka ciągle z nawalem walczyła. moje dziecko chowa się w macie :p
 

Załączniki

  • 1414767697264.jpg
    1414767697264.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 36
Do góry