reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

hej :)

Mamo Bobasa fajnie, że Laurze już przeszło (cokolwiek to było) :tak:

Tusiaczku synek mojej siostry też ma azs i stąd wiem, że tego fenistilu długo nie można używać :no: Wypytam jeszcze co i jak i dam tu znać.

Graża moja Natalia też walczyła z katarem - inhalowaliśmy 1 ml soli + 1 ml mucosolvanu. 3-4 razy dziennie
 
reklama
Agulam - naprawiają - podobno jakieś kabelki od czegoś tam poszły, albo zostały przecięte :eek::eek::eek: żeby nie było to mega drogie windy, które mają raptem 2,5-3 lata :cool:
Mój mąż dziś do mnie dzwoni i mówi, żebym poszła na jakieś większe zakupy, bo jutro sklepy pozamykane, a ja mu na to kto te zakupy na 9 piętro wciągnie :-D całe szczęście wczoraj kupiłam trochę warzyw i owoców, a dziś byłam po chleb, mięso i wędliny - ale bym dziś klęła targając 3 kg ziemniaków po schodach :rofl2:
 
Dzień dobry

Floriana ja tak spałam 1, 5 roku na kp.

Tusiaczek zdrówka! Rób ciepłe okłady na zatoki.

Moja parówka jeszcze się nie przekreca za to sięga po zabawki.

Kawo bosz 9 piętro. Dobrze że ja parter uff

U nas nocka nieciekawa. Poranek nie lepszy. Czekam na lepsze czasy czytaj koniec skoku. Pogoda do d. Na Szczęście nie pada.

Lilla trzymam kciuki za randkę :)

Tusiaczek u mnie ro samo ze sklepami. Ludzie wariują dosłownie. Zazdroszczę Lidla. U mnie nie ma :(
 
Haust wiem o tym, póki co dostaliśmy doraźnie na tydzień. W środę idziemy do kontroli.
Ale jak możesz to się dowiedz co g jak i co jeśli nie to. Każda informacja na wagę złota;)

Elifit Lidla chętnie oddam, nie lubię robić tam zakupów, a jak jest jakaś fajna promocja to nie chce mi się pchać z rana a jak idę to już nic nie ma. Chociaż z racji sąsiedztwa powinnam to ja tworzyć komitety kolejkowe;)

Katko współczuję, jak już ma antybiotyk to teraz już będzie tylko lepiej:thumbup:
 
Tusia a słyszałaś o Latopicu? Może któraś stosowała? Mam w pn wizytę i chcę pogadać o tym z pediatrą, ale chciałabym poznać jakieś opinie.

Katka - zdrówka
 
wróciłam z zakupów, znaczy ja po buty pojechałam :p stwierdziłam, że jak będzie dużo samochodów na parkingu, to nawet zatrzymywać się nie będę, ale było spoko. pojechałam po coś w stylu oficerek na traperku, a kupiłam klasyczne na słupku... ciekawe jak mi się będzie na spacery chodzić w takich butach, najwyżej będę kląć, bo na drugie już mnie nie stać. oczywiście poprzeceniane też były, ale rozmiary 40+, wrrrr
mąż mi dziś nową komórkę ma kupić, bo moja obecna postanawia się sama restartować przynajmniej ze 3razy dziennie i przeważnie podczas rozmowy. najbardziej wkurzające, jak dzwonię na infolinię jakąś, wysłucham muzyczek, zacznę tłumaczyć, o co mi chodzi i...komórka się wyłącza...
brzydka pogoda, nic się nie chce
 
reklama
Do góry