reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kornela- Mi do glowy przychodzi tylko Allegro i na bb na ogloszeniach mozesz tez wystawic:) Tablica.pl tez;)
Pojemniki z Aventu rowniez mam i b polecam!

Makota- Wspolczuje anginy:/ Biedny Adas:( Mam nadzieje ze szybko z tego wyjdzie i ze migiem wroci do zdrowia. Tego wam zycze! Teraz juz nie wazne gdzie to zlapal.. Ma i juz i wcale nie powiedziane ze od Twojej mamy.. Trzeba teraz zyczyc wam duzo zdrowka i tyle!

Bellina- Super ze na usg wszystko gra:))!

My wczoraj bylismy na szczepieniu. 3 uklucia. Hubi bardzo dobrze to przeszedl. Oczywiscie plakal ale tulenie pomoglo. Ubralam go, wyszlismy z przychodni i juz nie plakal. Byl odrobine marudny ale to tez w jego naturze:p Nie goraczkowal, ladnie przespal od 22.00 do 4.30 i wszystko jest dobrze:)) Wiec ciesze sie ze wszystko ok, ze nie bylo az tak duzo problemow i ze mamy to za soba:) Przyznam ze troche sie denerwowalam. Wczoraj bylismy u mojej mamy po szczepieniu w Katowicach.. Znow bzdur sie nasluchalam:/ Szkoda gadac.. Do tego denerwujacy mnie maz..Na szczescie dzis spotkanie z Michalina polepszylo mi humor:) W koncu mozna bylo z kims isc na spacer, pogadac o takich maluszkach nie zanudzajac kogos:p Ponarzekac:D (Dziekuje kochana i do weekendu :*) no i przespana noc:) To dadalo mi dzis sily:) Oby Hubi nie wpadl dzis w jakis szal to humor sie utrzyma:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jagódka ty jestes jakims moim wybawieniem na bb:) haha, nie wiem jakos zawsze mnie pociesza to co piszesz.
Ja to nadmiernie panikuje bo tak jak mowisz pani w aptece mówila M, że czesto kupuja to kobietki na pokarm i ona tez poleca tylko musza byc jalowe i otwierac je bezposrednio przed przelaniem mleka. (a i nie kazala wygotowywac bo sa jalowe- a ty wygotowywalas?)
A tak apropo to ta alergolog niewiele Ci pomogla, a kasa leci:no: tyle, ze wiadomo ze na dziecko sie nie zaluje i probuje sie wszystkieo.

Dziewczyny wiecie moze gdzie warto w necie wystawic sukienki do sprzedania? Mam tego sporo i wiekszosc raz zalozona i bym moze troche sie pozbyla. Moze ktoras wystawila i poleci jakas strone.

Dziękuję:zawstydzona/y: Nie wygotowywałam, skoro jałowe.
Alergolog ma mniejszą wiedzę niż ja w tym momencie, więc niech spada na drzewo..
Też bym się chętnie pozbyła ubrań..:confused2:
Catsun i Michalina zazdroszczę spotkania;-)
 
zadna mi nic nie odp,:(smutno mi;-)

dzis Hania na spacerku w body z krotkim ,na to pajac i cienka kamizelka ,wczoraj jak wialo to spodenki jeszce miala.czapeczka cieniutka tylko.2 h spala tak w wozku na tarasie ,przykryta cienkim kocykiem.

po kapaniu czapki nie ubieram i nie ubieralam,juz jedno dziecko przegrzalam ,wystarczy:no:ale czesto slysze ze za cienko ubirram/przykrywam itp


makota zdrowka dla synusia:)

jagodka
ehhh ciezko teraz trafic na 'normalnego'lekarza

doti
moj Wiki ma w klasie 3 dziewczynki,a chlopcow jest 13,co tydzien siedza z kims innym i jest sprawiedliwei:)ja tez uwielbiam gzrybki zbierac,szkoad mi ze w tym roku nie moge

catsun
dobzrez e szczepienie dobrzee pzreszliscie:)


ufff poprasowalm wszystko ,siostra siedizala z Hania:)


zamierzam dzis na zakupy wyskoczyc,w reserved - 20 % to moze cos jeszce kupie bo Ola ma braki w szafce,Wiki az za duzo ma ciuchow.wiecie wole chlopiece kupowac niz dziewczece,dla Oli nic mi sie nei podoba:sorry2:na necie ładnei a w realu takei'szmaty'

moja druga sisotra jest w ciazy,ma termin na marzec:tak:

miłego popoludnia:)
 
Agulam- Ja nie pamietam czy Ty po cc czy sn wiec sie nie wypowiedzialam.. Ale jezeli minelo 6 tygodni to ja bym uzywala skoro wspolzyc juz mozna.. Ja tez po kapieli czapki nie uzywam. Ja mialam dosc duzo sluzu kiedy przestalam juz plamic po pologu ale nuc mnie nie swedzialo i nie pieklo, nie bylo nieprzyjemnego zapachu. Wydzielina bialawa lub przezroczysta wiec jak u Ciebie rak jest to mysle ze jest ok;) E trudno mi Cie zbadac przez bb:D
Co do posiewu to czeka sie kilka dni zeby moc wychodowac bakterie w laboratorium. Chyba ze bakterii nie ma i nie wychodowano to na 2 dzien nawet moze byc wynik.

Nie smutaj sie:*! Tule!
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich

Przeczytałam ale jakoś nie mam weny na odpowiadanie. Chyba się przejadłam;-) i krew z mózgu do brzucha poplynęła.;-)

Odnośnie przedszkola to mamy już katar i dziecko dziś w domu zostało. Nieźle się zaczyna:-(
 
Mika- To juz 2 dziec na bb. Trzeba wynajac jakas czarownice zeby choroby z bb posciagala:D JAGODKA- macie jako moderatorki to w pakiecie:D?
 
Ostatnia edycja:
Cze KOchane:)

dzisiaj udało mi się zaliczyć kontrolę u stomatologa. jak na razie nie mam ubytków:) cieszę się niesamowicie:)
A teraz siedzimy sobie w altanie okazuje się że mamy zasięg więc podczytuje BB. dziecie moje śpi w wózeczku.

Graza rehabiltujemy sie bo mi główkę wygniotlz jednej strony i nawet jak leży na brzuszku to podnosi krzywo i w ogole . Pocwiczymy z panią rehabilitantka i w domku i bedzie dobrze
Angelika do kogo się należy zgłosić bo u nas jest to samo. Dodatkowo mały nie podnosi główki :(


Witajcie
też jestem lipcówką i podczytuję Was regularnie od jakiegoś czasu.. jestem też mamą 14 miesięcznej dziewczynki więc nie jest lekko;-)
moja druga córeczka skończyła we wtorek 6 tyg.. do tej pory karmiłam ją piersią i ładnie przybierała na wadze bo jakieś 1400g od wagi urodzeniowej.. od jakiegoś tyg jednak zaczęły sie problemy.. widzę ze też tu poruszacie ten problem... nie wiem jestem już zrezygnowana i bliska by sie poddać.. podgrzewacz wyjęty, butelki wysterylizowane.. wczoraj był taki ryk przy każdej próbie przystawiania ze sie poddałam i dałam mm.. wypiła całe 20ml- nie wiem o co chodzi.. pomóżcie, pokarm mam bo jak sie dossie to słyszę jak przełyka ale trwa to kilka minut i ryk... strasznie to frustrujące:-( ona w ogóle pije jakies 10min góra.. jak długo Wasze dzieci jedzą ? miała w buzi pleśniawki i myślałam ze to to ale juz je wyleczyłam a krzyk jest dalej.. wczoraj zjadła o 9 w miare normalnie.. o 12 też o 15 jeszcze też a jak chciałam ją o 17 nakarmic to sie zaczęło.. i tak walczyłśmy do wieczora.. az po kąpieli poddałam sie i dałam tą butle. wypiłą tylko 20ml i spałą do 1.. o co chodzi ?? w nocy zjadła tak sobie.. o 4 też tak sobie i do teraz w sumie tylko na chwile ok 7 poleżała przy cycu ze mną w łóżku i pare razy chlipła.. jest 9 ona leży w łóżeczku i udaje ze spi.. chce karmić piersią- chce walczyć ale nie rozumiem o co jej chodzi ? dziewczyny pomocy! w ogóle karmicie na żadanie czyli co ? po płaczu to poznac ze głodne ? czy co 3h ? brak u nas systematyczności.. nie wiem kiedy ona jest głodna.. jak sie raz nie naje to póżniej jej wciskam tego cyca bo nie wiem kiedy ma jesc :(

Ja karmię co 3-4H jeżeli nie wiem czy jest głodny to najpierw się z nim bawię gaworzymy, śpiewamy przebieram pampka jak to nie pomaga i płacze to znaczy że jest głodny:)

piszecie ze karmicie co 3-4godz w dzien..u nas nigdy tak nie ma.max2 godz. w nocy ma dluzsze przerwy. raz spal cala noc. nigdy bym go nie wybudzila jesli by ladnie spal.

makota ja po kapieli ubieram cienka czape ale sciagam po karmieniu nocnym. czasem widze ze mu chlodno w kapieli lub po.
moj ma glutki w nosie, nie odciagam, polozna powiedziala aby psikac nawet 4-5 razy jak trzeba.

idziemy na dwor

a i mój młody spi w rozku. rożek owijam pieluszka bo się rzep rozkleja. tak to ze wszytskeigo sie odkryje. a zakrywam go po sama śpie zakryta.

Kum a jak wychodzisz z dzieciaczkiem na dwór to też psikasz do noska?czy czekasz?

Hej dziewczyny :)
Może to głupio zabrzmi ale pocieszyłyście mnie, że wasze dzieci też mają trudności z kręceniem główką, lub maja upatrzona jedną stronę (może tak ma być i wszystko powoli sie będzie normowało). Ale jak czytam to chyba jednak przydałyby nam sie jakieś ćwiczenia a wiem, że tu w uk pewnie nic nie wywalcze, dobrze, że do PL jadę.:/

Limonka u nas też jest problem zastanawiam się do jakiego lekarza się udać pediatra swoją drogą ale lepszy neurolog czy lek. rehabilitacji?

lilla my ćwiczymy metodą Vojty bo Kalinka podczas płaczu wyginała się na główce do tyłu tak, że plecy były w powietrzu. Po cwiczeniach problem jak ręką odiął, mamy ćwiczyć jeszcze 2 tyg i na kontrolę. Uff dobrze bo już mam dosyć tych ćwiczeń :tak: gdybyś miała jakieś pyt o te ćwiczenia to pisz śmiało!

pozdrawiam

Karola u jakiego byłaś lekarza?
 
Pediatra mi dala skierowanie do poradni rehabilitacyjnej. Poszłam prywatnie bo u nas w szpitalu to kolejki, a za 3 miesiące to już nic byśmy nie poradzili. Chodzę do poradni dla dzieci niepełnosprawnych bo tam łatwiej o miejsce.
 
Kornela Jagódka a bazarek Lipcówek to co? :p

Makota a czemu od twojej mamy od razu? Ps ja też się właśnie pożarłam z m jak zwykle o głupotę. Ja się pytam w której szafie są ubranka do odłożenia a on że w naszej. Ale w której bo mamy trzy. To się zirytował więc ja też o! Teraz pojechał z Aru na wycieczkę rowerową.

Agulam gratulacje dla siostry. Moja ma w planach więc też niedługo :)

Mika zdrówka dla przedszkolaka. Oby małe nie złapało.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry