reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

dzisiaj jak siedziałam na krześle miałam wrażenie, że mam młodego dosłownie w kroku, tak jakby mi między nogami przeszkadzał..
i się zastanawiam, czy opadł mi brzuch? ale ciężko to stwierdzić bo cały czas teraz w 3 ciąży ma wrażenie że nosze "niżej",
już mięśnie tak nie trzymają etc... nie mniej jednak siedziało mi się dziwnie.

naczytałam się o Waszych zawrotnych ilościach bodziaków i poszłam sama dokupić ;) udało mi się też dorwać 2 pary
krótkich spodenek - mam parę fajnych T-shirtów na noworodka, ale nie miałam krótkich spodenek.. to też bardziej do fotek ;)

aaa..dzisiaj w szpitalu u siory, na drugiej sali usłyszałam, że leży chłopczyk z terminu na 5.lipca ;P
i tak sobie o nas/Was pomyślałam hihi... zdrowy, troszkę malutki bo 2100g ale zdrowiutki i bez wspomagania żadnego się obeszło,
leży tylko pod 3 kocami ;) /dla porównania Bianka leży w body krótkim i przykryta tetrą/...

jagódka no trochę szaleństwa masz! uważaj na siebie kobito, bo Ci drugi pessar dołożą.. i kłódkę ;)

małgorzatkar fajowy budzik;) moje córy od jakiegoś roku już zakumały, że rodzice jak śpią, to niech śpią (czasami udajemy;)
i udaje nam się w sob/nd pobimbać do..8:30 ;) a często zołzy wstają 5:50, max czas ich spania to niestety 6:30.

pola. powodzenia!!! i superaśnie wygląda już Twój suwaczek :)

katka wypas z tymi klapkami :) chyba odbiłabym piłeczkę i kupiła jej za małe kapcie ;P albo jakąś apaszkę z poliestru w kolorze
którego nie trawi ;)

Catsun wpadłam pod stół! chcesz powiedzieć że te śliczne wyhaftowane w pocie czoła gołąbki nie wiszą u was w najbardziej
reprezentacyjnym miejscu w salonie?!?!?! buahahhahaha

jeny79 witamy ciepło! dasz sobie radę :) nie będzie łatwo, ale przecież mamy są tytanami pracy... prawda? ;)
dodam, że ja mam brata starszego 11 miesięcy i bardzo fajnie mama sobie z mami radziła, także jest to do zrobienia :)
a mieliśmy całe dzieciństwo super kontakt i do dzisiaj jest git :)

jeżeli chodzi o pępowinówkę - publiczne banki super pomysł, prywatne - za kosztowne i za mało gwarancji..
 
reklama
Bellina- hahaha jakoś nie wszedł na mnie:p. Może miał zły krój:-D Bo przecież to męskie body było:D Mimo to kolory mi nawet pasowały:D
Tak przed ciążą miałam taki rozmiar ale w ciąży przytyłam 15 kg i nosze sukienki- M.. Mam nadzieję że bedę mogła wrócić do poprzednich sukienek eseczek... :-(

Magdalenka- Daj spokój z tym obrazem:D :rofl2: Masakra.. Mogę Ci odsprzedać haha
Kiedyś go wygrzebie zrobie Wam zdjęcie i tu wkleję:D
 

tak są. ale ilość bankowanej krwii jest śmieszna. nie odpowiada w ogóle zapotrzebowaniu. bankuje sie kilkaset próbek publicznie w polsce, podczas gdy we francji czy niemczech kilkadziesiąt tysięcy, dzięki temu każdemu choremu można dopasować dawcę.

Tusiaczku, masz termin 2 dni po mnie.

Magdalenka też mam czasem takie uczucie, jakby mały mi tam w ogóle grzebał w kroku.. mąż sie smieje że widzie światełko w tunelu :)

Jeny wita!! dasz radę!!! wiele dawało. ja bym bardzo chciała taka małą róznicę wieku, ale nie wiem jak ta ciąża sie skonczy oraz mam średnią sytuacje w pracy.. max 2 lata bym chciała. najlepiej mniej.. dzieci będą zżyte, będą się bawic itd. będzie ciężko zanim podrosną, ale potem już tylko lepiej
 
Ostatnia edycja:
tak są. ale ilość bankowanej krwii jest śmieszna. nie odpowiada w ogóle zapotrzebowaniu. bankuje sie kilkaset próbek publicznie w polsce, podczas gdy we francji czy niemczech kilkadziesiąt tysięcy, dzięki temu każdemu choremu można dopasować dawcę.
Zgadzam się, że to zdecydowanie za mało, ale są:tak: niestety koszty przechowywania są strasznie wysokie, dlatego to wszystko dopiero u nas raczkuje
 
Dziewczyny ja też od 3 dni mam coraz większe uczucie że mały jest w mojej szyjce macicy lub wkłada tam rączki.. Brzuch mi się nie obniżył.. To chyba nic złego nie oznacza?
 
Mam tak samo, też czuje jakby mały już chciał wyjść, tak nisko mi sie wydaje jest, pojawiła mi się siara w piersi i od dziś czuję jakby mi się lewa piers napełniania pokarmem, takie mrowienie, mamy co karmily chyba wiedzą o czym pisze, z jednej strony się cieszę bo jest nadzieją ze zaczniemy cyckowac od razu (z Roksana to zeszło długo) ale z drugiej strony boję się ze to powoli zwiastun porodu.
 
reklama
powiem wam szczerze, że trochę już bym chciała aby sie zaczęło, albo lepiej skończyło - w sensie poród. trochę to egoistyczne bo chciałabym małego juz mieć. choc wiem, że początki troszkę ciężki, poród mało przyjemny, trzeba nauczyc sie karmić, itd. i wiem, że jemu na razie lepiej w brzuszku.. ale jak myślę, że jeszcze możemy tak siedzieć kilka tygodni nawet ze 4-5 jesli przenoszę... brzuch mi sie nie źle dzisiaj stawia... ale to nic nie znaczy..

wkurzają mnie też rady i przestrogi wszystkich ostatnio typu - wcale ci sie nie śpieszy, wyspij się póki możesz, będziesz zmęczona i niewyspana!! zobaczysz!!.. po pierwsze nie da się wyspać na zapas, po drugie spanie teraz wcale nie jest aż tak przyjemne, budzę sie chyba ze 20 razy w nocy, na siku, na obrót itd i po trzecie - jak ktoś sie decyduje na dziecko to na wszystkie jego konsekwencje, również zmęczenie, jak ktoś nie ma na to ochoty - niech se dzieci nie robi.

mrowienie w cyckach czujecie?? mi sie nic z cyckami nie dzieje, nic nie leci, nic nie mrowi ... cisza. położna stwierdziła żebym się nie martwiła, że się zacznie..
 
Do góry