reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
ciężarnych się nie wysyła do warzywniaka, bo mają za słabą silną wolę... poszłam po pomidora i niecały kg truskawek, a pan, że dziś promocja i kg kosztuje 2zł, więc wzięłam koszyczek cały i siedzę się obżeram... jutro wizyta u lekarza, boję się na wage stanąć
 
Małgorzatkar ja zasiadłam dziś do kolejnej takiej miski, wczoraj aż język mnie piekł od tych czereśni :zawstydzona/y: DSC_1005.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1005.jpg
    DSC_1005.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 34
oj czereśnie i arbuz też mnie kusiły :p ale arbuza chyba mi nie wolno, a czereśnie, no cóż, dziś by było juz za dużo tego wszystkiego...

moja Ola jutro jedzie z przedszkolem na wycieczkę, ależ mam stresa....
 
Kropka rozmowa na ten temat toczyła się już jakiś czas temu na którymś z wątków. Z tego co pamiętam, żadna się nie zdecydowała. Koszt jest naprawdę duży a badania jeszcze w takiej fazie, że tak naprawdę nie wiadomo czy to się może kiedykolwiek przyjąć. Jak dla mnie to trochę fanaberia dla tych co mają za dużo kasy. Chociaż przyznam, że głębiej w temat nie wchodziłam:what:

Kurde dziewczyny już nie chcę Wam marudzić, ale poważnie nie wiem kiedy ostatnio miałam dzień w którym czułam się dobrze. Jak nie słabe ciśnienie to, zmęczenie i skurcze. Dzisiaj miałam odpoczywać i tak jest. Wyszłam tylko do banku dosłownie dwa kroki i do marketu i już brzuchem mogłabym gwoździe wbijać. Ja rozumiem skurcze ale ja mam takie twardnienia, np po pół godziny brzuch się stawia. :eek:
Już nie wiem czy to normalne czy czas się zacząć martwić


No właśnie jestem na bieżąco z głównym, zakupowym wyprawkowym i wizytowym i nie natknęłam się dlatego pytam. Więcej nie jestem w stanie ogarnąć przy małym dziecku.
Nie mam za dużo pieniędzy, nam kiedyś położna baaardzo polecała i chciałabym kiedyś nie żałować że nie zdecydowałam się. A taka szansa raz w życiu, ja przynajmniej więcej dzieci nie planuję, więc dla mnie to ostatni dzwonek :)
 
jeny79 witaj, ja też po cc i zawsze chciałam mieć szybciej drugie dziecko ale bałam się jednak po cc tak szybko zachodzić w ciąże, ja też się strasznie boję, jeszcze moja ewidentnie przechodzi bunt dwulatka teraz, czasem mam ochotę siąść i płakać z bezsilności (co i tak się zdarza) , ja mam do pomocy tylko męża, ale on wraca z pracy ok 18, ale damy radę
Haust oszczędzaj się, moja siostra jest w radzie w przedszkolu i zawsze ona i 3 innych rodziców wszystko przygotowuje, inni rodzice przychodzą na gotowe i było by ok gdyby jeszcze nie narzekali tak że składka była AŻ po np 20 zł
jagódka proszę Cię nie wstawaj takich zdjęć bo ja nawet w ustach w tym roku czereśni nie miałam a tak uwielbiam!
mamo_bobasa tu też oprócz witamin, kwasu foliowego i żelaza nie zalecają nic, ale ja byłam w kwietniu w Polsce u mojego gina i mi zalecił magnez i nospę w razie W, magnez jeszcze łykam bo chcę doczekać do terminu

tak mi się wydaje żę któraś tu kiedyś pisała że ma problem z kąpaniem dziecka? jak tak to czy już to przeszło? bo moja ma czwarty dzień buntu na kąpiele (a uwielbiała) niczym się nie zraziła raczej, widzi wanienkę i wrzaski płacze..
 
hej
jakoś przegapiłam dyskusje o krwi.. ja chciałam, ale poczytałam - i to nie ma sensu w ogóle.. najlepsze są publiczne banki których w polsce nie ma. jest tylko akcja krew na ratunek, ale to sie długo czeka.

Tusiaczek - mnie sie stawia ale juz nic nie biore. licze na to że nie dlugo poród sie zacznie, nie wiem w którym ty jestes tyg.
 
Naczytałam się, że Wam brzuchy twardnieją i co... też mi dziś zaczął twardnieć... ach ta siła sugestii :zawstydzona/y:

Ja idę się objeść arbuzem zaraz i już zleciłam zakup truskawek w drodze z pracy mojemu A. Wysypka na szczęście szybko zeszła. Się objem się. A czereśnie jadłam 2 dni z rzędu, chyba z kilo zjadłam łącznie.

Teściowe aspekt kolejny mówcie... moja na szczęście oszczędna. Zazwyczaj kupuje mi skarpetki albo jakieś rajstopy. Wie, że lubię kolorowe, to zazwyczaj trafi fajnie ;-) szkoda tylko, że nikt z rodziny mojego nie zapytał, ani nic nie dał dla małej... no cóż... Sami sobie poradzimy, ale chodzi o sam gest...

Małgorzatka da radę, duża dziewczyna z niej :tak: zobaczysz jak będzie opowiadać jak wróci. I oj tak, do warzywniaka się nie puszcza ciężarnych.

Jagódka jaki w końcu telefon zakupiłaś? Może teraz Ci BB na komórce będzie działać, bo więcej pomysłów już nie miałam, jakie były przyczyny nie działania.

Kropka jak dla mnie temat zbyt drogi i zbyt mało rozwinięty jeszcze. Sama jestem zarejestrowana w bazie dawców szpiku, ale ta metoda jeszcze do mnie nie przemówiła.

Castun skoro Ty jesteś rozmiar 34/36 to na pewni się nie zmieścisz w prezenty? :-D
oj dziewczyny jak Wy to robicie? Ja w standardzie jestem rozmiar 40/42, ale spoko, dojdę do 38/40 po ciąży, a co ;-)

Witaj Jane. Niestety nie pomogę w temacie, ale wiem, że na pewno sobie poradzisz. A strach przed nieznanym jest normalny. Nawet mamy, które mają większe dzieciaczki niż Ty mają obawy jak to będzie.
 
reklama
Do góry