reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

W sumie mnie też piersi nie bolą, w sumie bólem tego nazwać nie mogę może są nieco wrażliwsze. Z innych objawów to mam dziwny posmak w ustach i dziś od rana boli mnie żołądek ale to pewnie w związk z wizytą u gina :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) Ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie do gina, teraz też chodzę prywatnie tylko, że do innego. Taaaakie miałam fajne plany powiedzieć o ciąży dopiero na święta, a tu zonk ;-) Ojciec (z nim mieszkamy) był dziś w przychodni i pielęgniarka (znajoma) dała mu moje wyniki. A że okazały się takie sobie to zaczęła mu mówić, co mam powiedzieć ginowi, no bo to ciąża i w ogóle..... i wydało się:-D Nie powiem - ucieszył się, ale znając go - jutro cała rodzina wiedzieć będzie - chociaż zaznaczyłam, że ma nikomu nie mówić.
A moje wyniki moczu są beeee :-( mam za dużo leukocytów i nie mogę dodzwonić do mojego lekarza - nie ma takiego numeru - kurde jak nie ma, zawsze przecież był. On jest ordynatorem w szpitalu - myślicie, że mogę zadzwonić z tymi wynikami? Od razu zadzwoniłam do męża i powiedział, że może do tego lekarza wpaść i mu powiedzieć, ale czy lekarz bez badania, po samych wynikach coś mi przepisze? Kurcze znowu mam stresa :-(

no pewnie że po samych wynikach coś ci przepisze, przecież cię badał, zlecił wyniki, to teraz zobaczy co i jak, albo skieruje na dodatkowe badania. idź do niego jak najszybciej

wróciłam ze sklepów, kupiłam sobie dwa sweterki, jeden "przyszłościowy" taki a'la nietoperz, zmieści brzuszek :p zmęczyłam się przy tym masakrycznie



zrobiłam tabelkę, wklejona w nowym wątku. wszelkie sugestie, jak ją poprawić, jakie kolumny dodać, usunąć, kogo dopisać/wykreślić, poproszę na pw!

kiedy powstanie wątek zamknięty sugeruję dodać imiona i nr telefonów :)
 
Ostatnia edycja:
Witam:)

Pola no ja musze ci powiedziec ze piersi mam delikatnie wrazliwe...tez sie zastanawialam ze wszystko jest ok...ale widze ze duzo z Was niema boli...!

Anecznik trzymam kciuki za wizyte i czekam na dobre wiesci:)

Ja w pierwszej ciazy niewymiotowalam no chyba ze po witaminach bleee:( ale mialam zgage do 12 tyg;/ a teraz narazie cisza....w sumie to dopiero poczatek...
 
zrobiłam tabelkę, wklejona w nowym wątku. wszelkie sugestie, jak ją poprawić, jakie kolumny dodać, usunąć, kogo dopisać/wykreślić, poproszę na pw!

kiedy powstanie wątek zamknięty sugeruję dodać imiona i nr telefonów :)

piękna tabeleczka :-)

Haust, ile masz tych leukocytow? Pozostałe parametry w normie?

20-40 :-( pozostałe parametry w nromie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pola właśnie każda ciąża jest inna:)

Tak sobie dzisiaj pomyślałam, że powydawałam i posprzedawałam wyprawkę, zabawki dla maluszka, a teraz będzie trzeba wszystko kupić;/
Normalnie szok;/
 
Do góry