reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

dzięki :-) coś namieszałam z tym cytowaniem :crazy: wodę to ja pije litrami, a żurawinę kazałam już mężowi kupić. Tylko kurcze dziś nie mam możliwości jechać do lekarza, a on tylko w czwartki przyjmuje. Chyba jednak wyślę męża - z pracy na chwilę się zwolni i pojedzie do tego lekarza. Jak mam czekać cały tydzień to ciarki mnie przechodzą :-(
 
reklama
Haust, to jeszcze tragedii nie ma, pij dużo i kup sobie żurawinę suszoną i jedz... pewnie lekarz będzie ci kazał powtórzyć wynik, może coś tam się dostało, albo dostaniesz urosept czy coś w tym stylu
 
venus, moze nie bedzie tak zle. mozliwe, że dostaniesz wyprawkę od rodziny lub znajomych, lub nawet to co przekazałaś komuś może wrócić do Ciebie :)

haust, ja też wodę piję hektolitrami. jak tylko się zapomnę i wypije mniej niż zazwyczaj to od razu mi się coś przyplątuje.
 
Ostatnia edycja:
Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do szpitala. Na szczęście mój lekarz był. Po przeczytaniu wyników powiedział, żeby się nie martwić, brać żurawit i dużo pić :-) Dziewczyny jesteście prawie jak lekarz :-) No i dodał, że to może być też wynikiem mojego przeziębienia, bo białka w moczu brak. Zjem tej żurawiny i za 2 tygodnie zrobię sobie jeszcze jedno badanie - oby dobre już było :-)
 
Hej kochane ja mam dzis mrga dzien na spanie...o 11 lezalam sobie maly ogladal bajki a ja zasnelam:eek: dobrze ze nic nie zmalowal:) przebudzilam sie przed 12 wzielam go do spania hihi i tak po 14 mnie obudzil:) w koncu zaryzykowalam i zrobilam sobie moja normalna kawke moze wroce do zywych...jedna moze nie zaszkodzi bo juz jestem na ince z magnezem...
Ale mam lenia zupke mialam to przygrzalam i studze malemu a na drugie nie mam pojecia...nic mi sie nie chce jak maly zje skoczymy chyba do biedronki po lazanie ehhh ale wstyd...

Anecznik sama nie wiem boje sie naturalnego ale on nawet o tym nie wspomnial nawet mowil ze mam bardzo zrosty po cc tamtym...dal do zrozumienia tylko ze termin z om to tylko tak wyliczony a i tak bedzie inny(chyba ze ja cos zle zrozumialam a to mozliwe bo ostatnio chodze do tylu)....zobaczymy co powie mi 23 po usg,zapytam czy wogolr naturalny wchodzi w gre...
 
Witajcie, właśnie wróciłam z Warszawy.. ale jestem zmęczona, szybko robię kolacje dla nas i potem myju myju i spać.. padam, albo mi minie to spanie ;D

Venus ja cie rozumiem z tym brakiem parcia.. ja w ciaży latem byłam tak załamana wiadomoscią o ciaży pomimo tego ze chcialam drugie dziecko prawie dwa tygodnie mnie mdłosci, złe samopoczucie meczyly do tego ciagle ryczałam.. i nie bardzo sie cieszylam.. potem jak już zaczełam sie cieszyć ok.12tc to poroniłam.. nie moglam tego zrozumieć,, wiec teraz bardzo dbam o to dzieciątko, nie chce stracić jego. Maluszek jest zaplanowany, ale ja czy zaskoczona czy nie to i tak lece szybko do lekarzy jakos tak mam ..


Witam wszystkie nowe mamy!

Pozdrawiam
 
ale mam mega ochotę na słodkie! masakra! ciągle bym mogła czekoladę jeść, herbatę i kawę muszę posłodzić więcej, bo mi nie smakuje taka jak zawsze...
 
ale mam mega ochotę na słodkie! masakra! ciągle bym mogła czekoladę jeść, herbatę i kawę muszę posłodzić więcej, bo mi nie smakuje taka jak zawsze...

A ja na kwaśne! Śledzie, śliwki w occie, ogórki kiszone itp rządzą:-D


.
Podziwiam też jak ogarniacie pracę, starsze dziecko i siebie w ciąży.... to się w ogóle da? szacunek!
Oczywiście, że się da;-)

Sylunia
, gratuluję udanej wizyty

Ja chodziłam prywatnie do lekarza który pracuje w szpitalu w którym zamierzałam rodzić. Zawsze do swoich pacjentek mają inne podejście. Teraz będę chodzić prywatnie (ale rzadziej) i na NFZ.


Ja dziś idę na wizytę, na moich testach ciągle blade kresy więc mam lekkie obawy no ale cóż co ma być to będzie. Lepiej znać gorzką prawdę niż się niepotrzebnie nakręcać.

Blade kreski o niczym złym jeszcze nie świadczą, może masz bardziej rozrzedzony mocz i po prostu nie wychodzą takie jak powinny, moje przy tej becie też niby na chłopski rozum powinny być ciemniejsze. Więc ja mam w dupie testy sikane i wierzę becie:-D Też chodzę prywatnie do lekarza który jest zastępcą ordynatora w szpitalu, w którym kilka razy leżałam, rodziłam, operowano mnie na ginekologii - z resztą on jest też chirurgiem, jestem w dobrych rękach, mam do niego zaufanie.

niestety w tym kraju jest wiecznie pod górkę.

A no właśnie…


Kurcze, ja dziś niby dobrze się czułam, oprócz tego, że śpię na stojąco od rana. Popołudniu w pracy mnie tak zaczęło szarpać na wymioty, że pochyliłam się nad sedesem, niestety na mdłościach się skończyło i nie mogłam sobie ulżyć. Potem zaczął mnie kłuć brzuch.. Cholera za długo siedzę w pracy.. Ugotowałam obiad, zdjęłam stanik - bo cycki tak bolą, że żyć się nie da i legnęłam się na kanapie i tak będę leżeć i pachnieć od wieczora..
 
Hej dziewczyny!
Fajnie ze tu taka grupa mamuś przyszłych się zebrała :) Mdłości mam cąły czas.. takie dziwne. nie wymiotuje ale męczy mnie takie wielki gul w przełyku.. boli przełyk i żołądek. trochę pomaga pogryzanie marchewki - któraś z was poleciła. wodę z cytryną słabo.. imbir rozkroiłam i mnie skrzywiło.. takie huśtawki żołądkowe jeszcze mam. najpierw mi nie dobrze, potem z 2 minuty jestem mega głodna.. potem zjem.. znów nie dobrze.. itd.. do drugiego trymestru jeszcze póltorej miesiąca!!! zacznie się w nowy rok.. mogły by nam mdłości minąć przez świętami.. :baffled:
 
reklama
Co tu taka cisza??:) ja po kawce mojej wrocilam do zywych hihi ciekawe na jak dlugo:) ale zaraz moj wroci i ulzy mi sie:) maly robi postepy z nocnikiem mial dwie wpadki rano ale moze po tym ze u mamy na pampie ma...zlal sie dzis ale pozniej ladnie wola:) coraz lepiej nam idzie:)
 
Do góry