reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witajcie dziewczyny :)
Ja póki co siedzę na Czerwcówkach, ale możliwe, że przeniosę się do Was. Z kalkulatorów wynika, że poród pomiędzy 28.06 a 03.07.
Wizytę mam dopiero 12 grudnia i wtedy będę już pewniejsza co do terminu :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny :)
Ja póki co siedzę na Czerwcówkach, ale możliwe, że przeniosę się do Was. Z kalkulatorów wynika, że poród pomiędzy 28.06 a 03.07.
Wizytę mam dopiero 12 grudnia i wtedy będę już pewniejsza co do terminu :)

Witaj :)
Ja z kolei zastanawiałam sie czy nie dołączyć do czerwcowek, ale w końcu sie doczekałam grupy lipcowej i jestem tutaj :)

Ja juz po drzemce popołudniowej. Od razu sie lepiej czuje.
 
Kum współczuję mdłości :/ mnie jeszcze nie dotkneły ale to kwestia czasu
Pola mnie piersi tez nie bolą, przy Nadii zaczeły mnie boleć przed samym porodem, urosly tez niewiele niestety.
kropka&pączek jeszcze nie myślałam nad opieką, mam nadzieje, że jakos sobie poradzę, babcie w innym mieście mieszkają. Co nas nie zabije to nas wzmocni :)
Eve ja myślałam o podwójnym wózku. Taki bliźniaczy. A Ty?
 
kopacz, a ten brzuch boli Cię tak cały dzień, czy chwilowo? Ja miewam takie bóle od początku, ale zazwyczaj trwają kilka chwil. Podobno taki ból jest normalny i możliwy podczas wszystkich 9 miesięcy. Macica się rozszerza i dlatego boli.
 
No widzę pola. że nasze okruszki są w podobnym wieku. Myślę, że obie możemy się liczyć z porodem na przełomie czerwca i lipca :)

Bardzo mozliwe. Z Zuzią tez miałam termin na 3 listopada a urodziłam 31 października.

Kopacz, Trinaesi ma racje, takie bóle jak na @ sa normalne, ale jak sie bardzo niepokoisz lub naprawde mocno boli cie brzuch to zadzwoń do gin.
 
Kurde, jakieś zaburzenia smaku mam... Jadlam kanapki z ogorkami chilli i mówię do męża ze wcale nie ostre jakieś, a teraz czuje, że az język mi poparzylo...
 
reklama
Nadrobilam posty. Muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem ze nasza tabelka z porodami liczy okolo 40 mam.

U mnie dzień w zawieszeniu. Czuję sie jak na kacu ale jak ktoś wcześniej napisał bez przyjemności przebytej imprezy.
Nic mi sie nie chce. Trochę pospalam ale głowa teraz jeszcze gorzej boli. Zapachy mnie męczą. Lodówkę otwieram na wdechu.
A piersi to mnie dopiero niedawno zaczęły boleć.
Miłego wieczoru
 
Ostatnia edycja:
Do góry