reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

kornelia śliczna malutka i duża faktycznie :-)
zulugulka ja też natłuszczam ciemieniuche od wczoraj i rezultat super tylko ja naturalnie oliwą z oliwek z ziołami spróbuj dziś zapomniałam zrobie znów jutro:zawstydzona/y:

A to mój kawaler
Zobacz załącznik 709233Zobacz załącznik 709234Zobacz załącznik 709235
a propo polecam tummy tub na kolki - ekstra rozluźnia dziecko :-) my mamy pożyczone od położnej :-)

Tez mam to wiaderko i se chwale maly jest rozluzniony i spokojny ... Ale ze na kolki dobre to musze wyprobowac ... Bo maly ma straszne kolki.... Mi siostra kupila bo pytala co chce .
 
reklama
Witajcie...A ja niestety ostatnio nie rozstaje się z moją marudka przyklejona do piersi... Chyba zakumala że pierś oprócz tego że daje mleczko można sobie również pociumkac a najlepiej ciumkac cały dzień i całą noc...
Wypróbowalam już różne smoki ale wszystkie powodują u niej odruch wymiotny,myślałam że to kwestia wielkości ale chyba jednak wynika to z tego ze ona nie chce i tyle...Bo smoczek MAM nawet ssala ok 10 min raz i to wszystko. Chciałam kupić mniejszy ale nawet Avent Mini 0-2 MC okazał się za długi ( a strasznie ciężko było mi go gdziekolwiek dostać). Dalej próbuje z MAM. Oprócz tego zrobiłam ostanie podejście i zamówiłam Avent Soothie 0-3 mc. Któraś ma poleca odradza?
Choć ręce mi już opadają...:-S
Miłego dnia dziewczyny ;-)
Swoją drogą mega komicznie to wygląda,można podejrzeć co się dzieje w środku buźki :-D
https://youtu.be/1ydP5u_tSSE
 
Ostatnia edycja:
Bryy.. Mój maluch praktycznie już smoczka nie chcę wcale, bo znalazł coś lepszego... kciuk! Już wolałabym ten smoczek, bo łatwiej od niego odzwyczaić, no ale co zrobić :/ Waga u nas już z 3100 przy urodzeniu do równej 6 dobiła! Pampersy się za ciasne zrobiły i go uciskały w pachwinach więc musiałam przejść na 4 chociaż niby od 7 kilo...Oto mój olbrzymi maluszek :)
eee.jpgwww.jpgqqq.jpgrrr.jpg
A to mój pierworodny jak miał około 7 tygodni
marcelek.jpeg
 

Załączniki

  • eee.jpg
    eee.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 62
  • www.jpg
    www.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 78
  • qqq.jpg
    qqq.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 70
  • rrr.jpg
    rrr.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 70
  • marcelek.jpeg
    marcelek.jpeg
    26,2 KB · Wyświetleń: 79
Witajcie...A ja niestety ostatnio nie rozstaje się z moją marudka przyklejona do piersi... Chyba zakumala że pierś oprócz tego że daje mleczko można sobie również pociumkac a najlepiej ciumkac cały dzień i całą noc...
Wypróbowalam już różne smoki ale wszystkie powodują u niej odruch wymiotny,myślałam że to kwestia wielkości ale chyba jednak wynika to z tego ze ona nie chce i tyle...Bo smoczek MAM nawet ssala ok 10 min raz i to wszystko. Chciałam kupić mniejszy ale nawet Avent Mini 0-2 MC okazał się za długi ( a strasznie ciężko było mi go gdziekolwiek dostać). Dalej próbuje z MAM. Oprócz tego zrobiłam ostanie podejście i zamówiłam Avent Soothie 0-3 mc. Któraś ma poleca odradza?
Choć ręce mi już opadają...:-S
Miłego dnia dziewczyny ;-)
Swoją drogą mega komicznie to wygląda,można podejrzeć co się dzieje w środku buźki :-D
https://youtu.be/1ydP5u_tSSE
My mamy identycznie.tego aventa newborn0-2 mamy,ale bardzo rzadko go ciumka,woli pierś,ale ile można na mnie wisieć???My po szczepieniu 6w1,jak na razie wszystko ok.Ale mamy problem z gazami,nad ranem męczą go pierdy i mamy dawać espumisan.Czy u Was się sprawdził?do tego raz na 6-7 kup zrobi zieloną,a zapomniałam o tym lekarce powiedzieć bo tym szczepieniem się przejęłam.A tak poza tym to maruda do n-tej potęgi
 
reklama
Do góry