reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja rota tez rozważam ale jednak obawiam się ze byle wizyta w Prokocimiu zawsze kończy się rota - nie ważne z czym się pojedzie i tego się boje. Oczywiście nie zakładam tam wizyt ale jednak różnie bywa...
 
reklama
Masz rację, ale lipa jest taka, że jest podobno tyle różnych odmian rota, że mimo szczepienia można zachorować;( syn kolegi mimo szczepień dostał właśnie w prokocimiu rota, więc mam info z pierwszej ręki.
 
Klara a Ciebie jaki powód że na rotawirus nie chcesz?
Madziuula-bo biegunkę jestem w stanie większościowo ogarnąć.Poza tym jak pisze Thriade to szczepienie obejmuje tylko część odmian, a każdego roku dochodzą nowe.

Dziś ,pierwszy raz od ponad miesiąca się wyspałam, młody był karmiony w nocy ,ale zaraz szybko usypiał...choć po takim dniu jak wczoraj to się nie dziwię- nie spał w ciągu dnia wcale .
Ma chyba skok rozwojowy - dziwnie je -mało rano ,wieczorem jest głodny co chwila ..., jest mega rączkowy, marudny.Zaczął się za to przyglądać wszystkiemu .

muszę dzis ogarnąć zakupy szkolne , chłopaki starsze idą na wystawę fotografii Beksińskiego,my z Kornelkiem pewnie będziemy się w tym czasie spacerować .


karmiące dziewczyny -jecie śliwki ? winogron?
mój młody jak dotąd tylko mocno na czekoladę zareagował , śłiwek się jakoś boję, po winogronie bąki puszczał i lekko się prężył .
 
Ostatnia edycja:
co dajecie dzieciakom na kolke? ja juz probowalaam delicol, kolaktazy,espumisan, termoforek, noszenie, utulanie i maly nadal wyje. nie jest to placz tylko wycie. az sie krztusi , lzy leca strumieniami. moze mleko inne wprowadzic? teraz pije hipp bio combiotik. moze enfamil olac czy bebilon pepit a moze jeszcze jakies inne? juz sama niewiem. zamowilam tez juz kropelki sab simplex i bobotic niby polski odpowiednik ale niewiem czy wytrzymam do ich przyjscia. prosze o rade, informacje co wam pomoglo.
 
Ja daje krople biogaia i herbatę na brzuszek humany i kolek nie ma.
Ja jadłam od 3 dni śliwki suszone do płatków i nic mu nie wyskoczyło
Meczy go ten karar strasznie szczególnie w nocy tym bardziej ze nie da się go wyciągnąć bo ma go w zatokach:-( psikam woda morska xdaje krople ale to pomaga na chwile niech mu to już przejdzie....
 
biogaja tez stosowalam, herbatki z kopru wloskiego hippa i nic. wczesniej tylko sie prezyl i pojekiwal teraz jest tragedia. wczoraj jeszcze szczepilismy mlodego. wybralismy refundowane i pneumo 10. goraczki nie mial ale byl marudny i ta kolka juz sama niewiem dlaczego placze.
 
Wła§nie też się zastanawiam czy śliwki mogę.My mamy zakaz nabiału,bo jest prawdopodobieństwo skazy białkowej tak jak u starszej siostry.Co do szczepionek to my szczepimy 6w1,pneumo u meningo,rota tak jak u starszaczki rezygnujemy.Córka miała rota,wymioty i biegunka były,ale ogarnęliśmy temat:tak: od wczoraj jesteśmy na działce i mam problem bo zapomniałam wziąć z domu tabletek tarczycowych,myślicie że lekarz stąd mi to przepisze?
 
reklama
Meczy go ten karar strasznie szczególnie w nocy tym bardziej ze nie da się go wyciągnąć bo ma go w zatokach:-( psikam woda morska xdaje krople ale to pomaga na chwile niech mu to już przejdzie....

my chyba mamy to samo, mały tak charczy przez nos, ale w nosku ja nic nie widzę, żeby było. i w ogóle dziwnie, bo mi charczy tylko w nocy, a w ciągu dnia nie ma problemu. i chyba też skok rozwojowy mamy, bo mały marudniejszy, w nocy gorzej śpi, na ręce chce często.
 
Do góry