reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja tez juz karmie, mała lekko zaczęła się wybudzac wiec zrobiłam jej niespodziankę i cyc juz czekał :) ssa aż miło że taki ma apetyt :) dodatkowo jestem dziś przeszczesliwa - za 2 tyg jedziemy na wakacje !!! Mam nadzieje ze córci się morze spodoba :)
 
reklama
Na moją ciągle trzeba nowe sposoby szukać żeby spała - raz dziala noszenie pionowo, raz przy cycu, raz huśtanie w foteliku, raz na kolanach, raz u mnie na brzuchu, dzisiaj zasnela gdy ją zawinełam w pieluche flanelowa ciasno jak naleśnik :eek: A czasem klade ją do lożeczka a ona zasypia - nie mogłaby tak zawsze?...
 
Ola ja noszę w kangurku.

Klaudia mojej przyjaciółce też okres wrócił po miesiącu.

Polecam tzw. ekologiczne karmienie piersią. Okres mi wrócił po 14 miesiącach, a moja przyjaciółka jest 15 miesięcy po porodzie i nadal nie ma. Żyć nie umierać;)
 
Ola ja noszę w kangurku.

Klaudia mojej przyjaciółce też okres wrócił po miesiącu.

Polecam tzw. ekologiczne karmienie piersią. Okres mi wrócił po 14 miesiącach, a moja przyjaciółka jest 15 miesięcy po porodzie i nadal nie ma. Żyć nie umierać;)

No ja naprawde dostalam okresu juz ... to se odpoczelam po pologu ...
 
Rybka bardziej niż od organizmu to od czasu przy piersi i przerw między karmieniami. Przy starszym okres wrócił mi po 6 miesiącach - on po pierwsze ssał kciuka, a po drugie mniej w nocy spał przy piersi, a więcej w swoim łóżeczku.
 
reklama
Mój dziś w nocy tak się objadł,że aż nosem wymiotował.Ale zaraz potem znów szukał cycka.Na marudzenie polecam włączenie odkurzacza na małe obroty, albo suszarki-skutkowała przy starszej córce.Moment i dziecko zasypia.Polecam:-D Co do krwawień to u mnie przez cały dzień nic , a dziś w nocy dosłownie mnie zalało, mlekiem też
 
Do góry