reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
kupa raz na 12 dni hmm mi w szpitalu pediatra mówił ze przy kp właśnie sa częste kupy i w kolorze i konsystencji podobnym do musztardy i u nas tak na razie jest............

oj chyba bedzie ciezka noc bo cos niunia wyjatkowo duzo spi od rana.......... nadrobi pewnie wieczorem testowanie mojej cierpliwosci;-)

zdarzyło wam sie zakrztuszenie ??? moja dzis przy cycu sie zakaszlała wystraszyłam sie az mi slabo sie zrobilo ale podnioslam na ramie jak do odbicia i przeszlo .......

Przy ksztuszeniu nie powinno się podnosić dziecka pionowo, bo to czym się ksztuszi wypada głębiej. Należy obrócić na ręce na brzuch, głową w dół.
 
gosiaczek no właśnie ja też już trochę się boję karmić szczególnie z butelki bo właśnie łapczywie je i jeszcze jak sama jestem w domu ..


thriade ale mi chodziło o takie zakaszlanie i biorę tak na ramię ale przerzucam główkę przez ramie w dól tak jak do odbicia nie biorę jej normalnie pionowo.........

michasia pisałaś ze jak dziecko śpi to wpadasz w popłoch co tu robić ja mam tak samo latam po mieszkaniu jak głupia chcąc w tym czasie zrobić wszystko obiad pranie sprzątnie itp czas ucieka nie wiadomo kiedy jak juz skoncze i mam chec sie polozyc to mala sie budzi i tak w kolko............:-D

śpi moja perełka pomęczyła mnie i siebie od 18 do 20 i padła w ogóle dużo dziś spała aż się dziwiłam bo ostatnio to raczej na odwrót pewnie ten upał męczy i ją ...........
 
A jaki Twój maluch miał poziom hemoglobiny? U mnie jest 11,8 badanie robione jak skończył równo 1 miesiąc. Czytam o tej fizjologicznej anemii i zastanawiam się czy włączenie żelaza nie jest trochę na zaś, bo spadek może być nawet do 9 w 3 miesiącu życia :/
 
reklama
Help, zepsuło mi się dziecko, młoda nie śpi mi chyba od 15 :( Cyc wycisza ją na chwilę tylko, generalnie nic nie działa. Głodna nie jest, leży w łóżeczku i co klika minut kwęka. Jakieś pomysły?
 
Do góry