reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ewuniu gratuluję. Odpoczywajcie sobie teraz.
Angi na jutro termin cc, pewnie przygotowuje wszystko na przybycie małego.
A my dziewczyny aby do przodu:)
 
Ewcia gratuluję! !!!!!!! Ale fajnie następny maluch na świecie :)

Dziewczyny takie bóle jak na okres to tez skurcze? Nie znam tego z pierwszej ciąży. Zawsze te bóle. Mam wieczorami po całym dniu a dzisiaj od rana.

Angi następna ciekawe kto jeszcze w tym tygodniu przytuli swoją małą pociechę :)
 
Klaudia ja czasami mam wrażenie jak by to była moja pierwsza ciaza wszystko jest całkiem inne. W pierwszej ciąży nie miałam tyle bólów co teraz.
 
Ewcia gratuluję! !!!!!!! Ale fajnie następny maluch na świecie :)

Dziewczyny takie bóle jak na okres to tez skurcze? Nie znam tego z pierwszej ciąży. Zawsze te bóle. Mam wieczorami po całym dniu a dzisiaj od rana.

Angi następna ciekawe kto jeszcze w tym tygodniu przytuli swoją małą pociechę :)

Patka tez mam czesto takie bole. Ostatnio w niedziele mialam ktg I tez mialam te bole ale zaden skurcz sie nie narysowal. Moze szyjka przygotowuje sie do porodu
 
dziewczyny Enter miała też takie bóle i wylądowała w szpitalu na tydzień to są skurcze ale widocznie mniejsze czasem przepowiadające ale jakby były uciażliwe to trzeba skontrolować, mnie czasem też cos zaboli
 
reklama
Do góry