reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ewuniu gratuluję. Odpoczywajcie sobie teraz.
Angi na jutro termin cc, pewnie przygotowuje wszystko na przybycie małego.
A my dziewczyny aby do przodu:)
 
Ewcia gratuluję! !!!!!!! Ale fajnie następny maluch na świecie :)

Dziewczyny takie bóle jak na okres to tez skurcze? Nie znam tego z pierwszej ciąży. Zawsze te bóle. Mam wieczorami po całym dniu a dzisiaj od rana.

Angi następna ciekawe kto jeszcze w tym tygodniu przytuli swoją małą pociechę :)
 
Klaudia ja czasami mam wrażenie jak by to była moja pierwsza ciaza wszystko jest całkiem inne. W pierwszej ciąży nie miałam tyle bólów co teraz.
 
Ewcia gratuluję! !!!!!!! Ale fajnie następny maluch na świecie :)

Dziewczyny takie bóle jak na okres to tez skurcze? Nie znam tego z pierwszej ciąży. Zawsze te bóle. Mam wieczorami po całym dniu a dzisiaj od rana.

Angi następna ciekawe kto jeszcze w tym tygodniu przytuli swoją małą pociechę :)

Patka tez mam czesto takie bole. Ostatnio w niedziele mialam ktg I tez mialam te bole ale zaden skurcz sie nie narysowal. Moze szyjka przygotowuje sie do porodu
 
dziewczyny Enter miała też takie bóle i wylądowała w szpitalu na tydzień to są skurcze ale widocznie mniejsze czasem przepowiadające ale jakby były uciażliwe to trzeba skontrolować, mnie czasem też cos zaboli
 
reklama
Do góry