reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
ja to prawie nie mam skurczy żadnych, czop chyba nie odszedł (albo to przeoczyłam, ale raczej wątpię), tak sobie czekam... mama mówi, że pewnie będę miała tak jak ona, przyjdzie termin, wody odejdą i mały się urodzi :D
 
dziewczyny Enter miała też takie bóle i wylądowała w szpitalu na tydzień to są skurcze ale widocznie mniejsze czasem przepowiadające ale jakby były uciażliwe to trzeba skontrolować, mnie czasem też cos zaboli

Kurde to ja też tak mam,od rana takie "okresowe" i te Twardnienie,biorę się zaraz za torbę nie ma żartów.
 
Ewczis gratulacje!!!! Kto by pomyślał jeszcze dwa dni temu, że to będzie już;) Kajetan fajne imię:) Oby szybko mógł opuścić inkubator!
 
Ja tez miałam przedostatnia noc ciężka,bóle jakby okresowe tak co 10min przez minute ale nad ranem minęły więc wiem ze to nie to jeszcze,dziś nad ranem to samo...ale minęło... Brzuch mi jeszcze nie opadł za to od jakiegoś miesiąca systematycznie odchodzi mi czop... A termin mam dokładnie za 21 dni. Dziwne to takie... Mam bardzo twardy brzuch cały czas ale mała cały czas ćwiczy do Czajkowskiego :-D
Więc nie wiem czy się bać.
 
Michasia ja tez do terminu 21 dni i czop od miesiaca i dzis cala noc skurcze co 15 minut i bole a teraz nic tylko bol brzucha :) i badz tu madry :)
 
reklama
Do góry