reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
To Was nie pociesze bo jak wczoraj stanęłam na wagę to mam -1kg od ostatniego ważenia.

Ja mam.to samo o trochę mnie to martwi:( czyli teraz wychodzi,że tylko + 9 kg od początku,jem normalnie,też obiadam się truskawkami ze śmietaną i nic waga uciekła,może to z nerwów?

Dzisiaj dziecko mnie wystraszyłaś i to porządnie. Wczoraj z mężem poszaleliśmy...rano zerwałam się o 5,zdziwiona,że mała nie kopuła całą noc,za to cały czas miałam twardy brzuch i lekkie skurcze. zaczęłam ją zaczepiać,żeby się powiedział trochę a zamiast ruchów twardniał mi brzuch,po 2 h byłam nieźle przerażona.Wzięłam prysznic,łyknęłam magnez,brzuch trochę zmiękł i łobuzem zaczął się ruszać,Boże co za ulga...
 
Ewczis milczy, a o 8 miało się wyjaśnić.

U mnie też ostatni miesiąc rekordowy jeżeli chodzi o wagę. Mam cały czas ochotę na bułki z masłem i mięsem lub dżemem, kabanosy itp, hehehe, normalnie w ogóle tak nie jem.

Kagusia 1kg w dwa tygodnie to idealnie jest.

Szczerze nie rozumiem tego, że skoro wskazane jest przybrać przy normalnej wadze około 12kg to niektóre dziewczyny się cieszą, jak im się uda mniej, a inne im zazdroszczą...
 
Ja na ostatniej wizycie mialam wedlug karty ciazy + 10 to mi zwrocil uwage zebym diety pilnowala i tyle smazonego nie jadla .... tak naprawde jest +13 tylko to pierwsze wazenie u niego wyszlo zawyzone bo bylam po imprezie z wyzerka
 
Ja jestem na plusie 14 kg. O dziwo tego nie widać, brzuchol mam mega! Ale i dzidzia wielka. Dziś mamy kontrolne usg żeby sprawdzić czy mała faktycznie ma ponad 4kg. Mam nadzieje ze sprzęt u tego doktorka będzie dokładny. Został mi tydzień do terminu z ow a na niedziele mam termin z usg i szczerze mam już dość! Kości miednicy nie dają mi spać, ból okropny! Chcę już mieć to z głowy bo osiwieje!!!
 
ewczis kciuki trzymamy będzie dobrze&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ja też jak ostatnio miałam ktg/usg co tydzień to co mnie położna zważy to + 1 no ale też puchnę ale staram się już więcej pić ale wiecie jak jest napij się dużo to co 5 min toaleta ;-) więc w domu nadrabiam a poza domem to lipa z piciem........

u mnie noc masakra koło 1 zasnęłam o 3 wstałam siku i do 7 nie było już spania to pewnie z wczorajszych wrażeń mieszkaniowych:-D

a angi nie miałą mieć w tym tygodniu cc tylko już nie pamiętam czy nie w czwartek???
 
reklama
Do góry