reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Mi za to przelali na czas ale 300 mniej niz w zeszlym miesiacu a przeciez pensje mam stala :/

Pensja jest stała, natomiast ZUS przelicza ją na roboczodzień wg ostatniego miesiąca w którym pracowałaś i na tej podstawie może być tak, że jednego miesiąca dostajesz trochę mniej, a drugiego trochę więcej.
 
Witam z rana :)
W UK w koncu wyszlo sloneczko dzieci maja wolny tydzien w szkole co z tym idzie w restauracji bedzie mega ruch..na sama mysl, ze zaraz musze isc chce mi sie plakac. Wczoraj myslalam ze zejde z tego swiata tak mnie krzyz bolal.
Musze zaczac ogarniac ubranka dla corci kacik dla niej I moja torbe bo nie raz mam wrazenie jak latam w tej pracy, ze mi wypadnie..
Klaudia81.81 ja tez mam wilczy apetyt :D mogla bym jesc bez przerwy smaki tak mi sie pomieszaly ogorek kiszony z nutella to jest rarytas :D
Milego dnia mamusiki :)
Zaczynam dzis odliczanie jeszcze 12 dni I ide na urlop :D
 
Witam, u nas pochmurnie ale bez deszczu, przynajmniej na razie. Musze sie wybrac na małą przejażdzkę do ZUS, cos mi sie spóźniają z przelewem a ja przecież musze kupować :)
Swoją drogą słyszałam ze ZUS ma jakąś internetową platforme PUE chyba, korzysta ktoś?
Kiedyś można było sie zorientowac w swoich sprawach przez tel a teraz każą przyjeżdzać. Nie chce mi sie ogromnie.

Piszecie o jedzeniu, ja straciłam totalnie ochote na jedzenie, waga mi nawet w miejscu staneła, wciaz +6 kg i nic dalej nie leci. Zupełnie nie czuje głodu. Wmuszam w siebie ale bardziej towrzysko jak wróbel.

A torba...hmmm...torbe juz mam :) Reszta jeszcze przede mną, jakos mam wrazenie że zdąze, poza tym u nas szpital daje prawie wszystko wiec pakować nie ma czego za bardzo, jedynie typowe art higieniczne dla siebie (bez podkładów i rzeczy porodowych), chusteczki dla dziecka i coś do ubrania na wyjście, no a karte ciaży wraz z wynikiem krwi nosze wciaż ze sobą.

No nic, ide wmusic w siebie śniadanie, nie mam pomysłu na obiad, co Wy robicie mamusie?

Ja korzystam z platformy. Musisz wypełnić formularz na pue.zus.pl i po tym zglosic się do obojętnego oddziału ZUS żeby sprawdzili czy ty to ty i dali Ci hasło :) także przy okazji dzisiejszej wizyty załatw to sobie będziesz miała z głowy :)
 
witajcie..
ja z dziećmi siedzę w domu bo choróbsko nam nie odpuszcza.. Byłam zawieź tylko auto do lakiernika i wróciłam, leże z maluchami w wyrku i pewnie niedługo pójdziemy na drzemkę..
 
witajcie :-) nie bez powodu wczoraj było tak gorąco w nocy przyszła burza a dziś 10 stopni i pada :baffled:

oj apetyt ja też mam chyba z nudów co raz coś szamam i chyba nie muszę mówić ze nie są to zdrowe przekąski;-)

dziewczyny te co już rodziły i miały nacięcie lub pęknięcie czy to tylko dyskomfort aż do momentu aż się wygoi czy ma dalsze konsekwencje typu nie trzymanie moczu czy jakieś problemy łóżkowe???
 
reklama
witajcie :-) nie bez powodu wczoraj było tak gorąco w nocy przyszła burza a dziś 10 stopni i pada :baffled:

oj apetyt ja też mam chyba z nudów co raz coś szamam i chyba nie muszę mówić ze nie są to zdrowe przekąski;-)

dziewczyny te co już rodziły i miały nacięcie lub pęknięcie czy to tylko dyskomfort aż do momentu aż się wygoi czy ma dalsze konsekwencje typu nie trzymanie moczu czy jakieś problemy łóżkowe???

Madziula ja nie peklam ani nie bylam szyta, a problem z trzymaniem moczu mialam z 2 miesiace..jak zaczelam siusiac to tak dlugo lecialo az sie oproznil pecherz. Balam sie smiac w towarzystwie heh ale na szczescie minelo. Pamietam jak moj S robil pranie I zerwal sie beben w pralce pralaka latala po calej kuchni on biendy ja trzymac probowal I latal razem z nia.. buahaha a ja biedna stalam z boku smialam sie I oczywiscie zlalam sie w gacie haha to byl jeden jedyny raz teraz sie z tego smieje ale wtedy bylam przerazona, ze juz mi tak zostanie heh
 
Do góry