reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Weźcie nie straszcie z tą torbą jeszcze :D Jaka torba, jaki szpital, jaki poród :D W mojej głowie to jeszcze kupa czasu :) Ja nie wiem o co kaman, ale ta ciąża mi przelatuje po prostu tak szybko jak nie wiem.. Jakbym miała strzelić ile wiem, że jestem w ciąży to bym powiedziała, że max 3- 4 miesiące, a minęło (dowiedziałam się w połowie listopada) już od tego czasu pół roku. Prawie dwa miesiące nie pracuję.. W ogóle do mnie nie dociera, że młoda za niedługo może przyjść na świat.
 
reklama
klaudia nie zazdroszcze pogody.. U nas dzisiaj dopiero się ochłodziło ale nie pada..
Ja dzisiaj wziełam się za spakowanie torby do szpitala ale tylko dla siebie.. a dla dzidziusia dopiero po wizycie 08.06. spakuje..
Ale jestem dumna ze swojej córci bo dała zaplombować ząbka( pierwszy raz) a za tydzień drugi ma mieć i mam nadzieję że koniec.. :)
czekam teraz za mężem ale jestem już zmęczona.. ostatnio czuję że końcówka ciąży bardziej i szybciej mnie męczy, ale z przerwamy na odpoczynek daję rade :)
 
Ja dzis z szkoly rodzenia przyjechalam bez hamulcow 30 km... I mam biede bo nie wiem jaki idzie zacisk tak jak do zwyklego paska czy do syncro inne ida i wlasnie maja mi przyjechac robic ... Kuzwa z tym autem ....i odwiwdzilam dzis siostrzenice mego m ... Ma na jutro termin a juz jest w szpitalu bo mala.wazy 4.500 ....
 
Weźcie nie straszcie z tą torbą jeszcze :D Jaka torba, jaki szpital, jaki poród :D W mojej głowie to jeszcze kupa czasu :) Ja nie wiem o co kaman, ale ta ciąża mi przelatuje po prostu tak szybko jak nie wiem.. Jakbym miała strzelić ile wiem, że jestem w ciąży to bym powiedziała, że max 3- 4 miesiące, a minęło (dowiedziałam się w połowie listopada) już od tego czasu pół roku. Prawie dwa miesiące nie pracuję.. W ogóle do mnie nie dociera, że młoda za niedługo może przyjść na świat.

Mam to samo chociaż w 1 ciąży strasznie się dłużył czas a teraz" no jeszcze tyle czaaasu to się zdąży ze wszystkim :-D "

Witam ;-)

Jestem coraz bardziej zmęczona nawet nie mam już siły chodzić.Stopy mi puchną
Dziś byłam dokupić trochę rzeczy do tej wyprawki ale końca nie widać

Jutro idę do dentysty bo mi plomba wyleciała
 
Ja dzis z szkoly rodzenia przyjechalam bez hamulcow 30 km... I mam biede bo nie wiem jaki idzie zacisk tak jak do zwyklego paska czy do syncro inne ida i wlasnie maja mi przyjechac robic ... Kuzwa z tym autem ....i odwiwdzilam dzis siostrzenice mego m ... Ma na jutro termin a juz jest w szpitalu bo mala.wazy 4.500 ....

Ale kolos niunia ;) będzie miała co nosić ;)



Ja na torbę mam w sumie więszość rzeczy rpzygotowanych tylko po wrzucać Jutro mam wizytę u gina zobaczymy co powie a 10-tego będziemy rozmawiać o terminie cc :) oby do 24 czerwca i będzie cacy ;)

Z wyprawki został mi latator i wózek wstrzymuje się do czerwca ze względu na gwarancję ;)
 
reklama
Angi Co do torby to ja oczywiscie niespakowana... Tzn wszystko juz mam, musze resztę rzeczy doprasowac i zgarnąć to wszystko w całość.
 
Do góry