reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

I wgl jak sie czujecie? Jak tam wasze maluszki? Macie jakies komplikacje? Ja niestety skrocona szyjka do 2,8mm. W srode podaja mi sterydy dla maluszka na plucka. Mam nadzieje ze bd dobrze i niunio dotrwa di bezpiecznego terminu.
 
reklama
Eh. U mnie z maluszkiem wszystko w porzadku rozwija sie prawidlowo wedlug usg wazy 730g. Lozysko tez ok tylko ta szyjka sie skrocila eh.
 
Maly ulozony jest glowka w dol gleboko i napiera na wszystko dlatego tez sie skraca. Od poczatku jest tak ulozony i za nic nie chce sie przekrecic. Ma wszystko gdzies :p
No niestety musimy sie oszczedzac dla naszych bombelkow. Za bardzo im sie spieszy chyba
 
Jejku, jak mnie od rana spojenie łonowe boli.... ciężko mi sie ruszać a umówiłam sie dziś na małe ploty z kumpelą. Nie wiem jak sobie pomóc.
Co do przedszkola to powiem Wam, że moje dziecie poszło do złobka jak miało pół roku, ogromnie to przeżyłam bo nawet siedzieć nie umiała a już ją musiałam oddać. Oczywiście potem z przedszkolem juz nie było najmniejszych kłopotów, zresztą w ogole ona jest niesłychanie uspołeczniona. W przedszkolu dzieciom jest dobrze i myślę że jest ono potrzebne, staram sie być dobrą mamą ale na pewno nie wymyśliłabym nawet połowy tych zajęć co przedszkole zapewnia. Poza tym tam jest tak fajnie, ze sama bym chodziła :)
Rozumiem, że przeżywacie, ale wierzcie mi, że będzie dobrze.

Tradycji wielkanocnych u nas jako takich nie ma. Zresztą wyjeżdżamy w tym roku do rodziny wiec za dużo nie szykuje. Upieke tylko coś.

A waga widzę przewija się nam tutaj dość często :) Ja na plusie niecałe 4kg, czyli aktualnie 58, czuje sie jednak na dużo więcej.
 
reklama
Do góry