reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Mój mężulo też trochę przeziębiony, mnie na szczęście jeszcze nie dopadło.

Ale tu dziś cisza.
 
Cześć dziewczyny. U mnie w domu masakra syn i mąż chorują, a nie ma nic gorszego niż chory facet w domu. Psychicznie się wykończę. Młody to jeszcze spoko ale stary to już inna bajka, umierający wręcz bo katarek lekki i kaszel, bez temperatury. Obym tylko nic nie złapała od nich. A tutaj tematycznie coś dla poprawienia humoru czysta prawda
https://www.youtube.com/watch?v=RbXSEIDS5xY

Ooo dzisiaj półmetek mi strzelił:-)
 
Ostatnia edycja:
angi ja mam zwykłą wizytę w środę na 9.30, połówkowe 13.03.

Patka ja korzystam ze srokao już od poprzedniej ciąży. Z polecanych proszków dla syna (i dla nas) wybrałam Biały Jeleń, a płyn do płukania Dzidziuś.
 
Dzień dobry!
Muszę poczytać o tych proszkach. Gurek jesteś zadowolona z prania w Białym Jeleniu? Dla mnie sukcesem i tak jest to, że przerzuciłam się z prania naszych ubrań w Arielu itp. na Lovelę czy Jelpa. Jak starszy miał ponad rok to już jego rzeczy prałam w zwykłym proszku, ale potem się nawróciłam:)

Przyjemny dzień się zapowiada:)
 
cześć wam. u nas leniwy weekend, wczoraj byliśmy na kawce i filmie u brata mojego A., a dziś oglądamy Uprowadzoną 3 (;
jutro akurat muszę zajrzeć do biura i tak mi się nie chce o_x
 
Witam Was kochane .
Leżę niemalże przykuta do łóżka przez wekend ale od jutra znowu się zacznie szkoła itd... Teraz wiem że muszę odpuścić ... zwolnić...
Od wczorajszego wieczora pobolewa mnie lewa strona... Agniesik ja mam w domu te krople na nudności , są dobre...
 
reklama
hej :-)
mi choróbsko trochę przechodzi, mam nawet dobry humor ..:-) ja zaraz biorę się za szykowanie obiadku by mieć wolne popołudnie:-)
widzę że cisza od wczoraj :) tylko kilka postów do przeczytania..
 
Do góry