reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witajcie.Jak powinno się zazywac Duphaston? Mam lekko obniżona macice jak na wiek ciazy. Pani przepisał mi Duphaston ale zapomniała powiedzieć jak zazywac w tym wypadku. Czy dwie tabletki rano i wieczorem będą ok?
 
reklama
Dzien dobry

Michasia ja bym zadzwonila do przychodni i dopytala lekarza.

Moje dzieciaki juz sie dogadaly ze soba. Niestety na temat "Jak zameczyc matke" :-/ Starsze budzi mnie w nocy zeby go przykryc, ja sie rozbudzam, a jak wracam do lozka to mniejsze zaczyna harce, skacze i szaleje tak ze juz nie moge usnac, jest tak juz ktorys dzien z kolei :baffled: Za to w dzien mlodsze spi a starsze matke meczy, nosz kurna....
 
Ech napisałam i mi się skasowało.

Ostatnio coś nie nadążam z forum, ale lubię Was czytać, więc wszystko czytam.

Kati cieszę się, że z dzidzulkiem wszystko dobrze! Czekałam na tę wiadomość:)

Napiszę więcej za jakiś czas, bo muszę się zdrzemnąć jeszcze.
 
Karolinka super wiesci tez peż odpoczywaj i nogi do gory

Michasia ja zarzywam duphaston od poczatku ciązy na podtrzymanie i biore dwa razy dziennie
 
Karolina,super wieści,bardzo się cieszę.

Michasia,ja bym zadzwoniła do gina dla spokoju.

Mój syn od dziś zaczyna warsztaty pt legomaniacy,mam nadzieję,że mu się spodoba i obudzi kreatywność,bo jak słyszę pap,tablet,komórka,laptop,że mi ciśnienie rośnie....niech się robi piękną pogoda,by dzieci wygonic na zewnątrz
 
Hej

Enter jakoś te warsztaty się nazywają? Z wawy może jesteś?

woka
wichurka82
enter
ninex
EwciaZ
Lava
watervirgo
patka90

Nie mam jeszcze info co nosicie pod serduszkiem.
Dajcie znać na pw jeśli któraś już wie.



Jak wizyty na przyszły tydzień?
 
angi ja jeszcze nie znam płci myślę ze 11 marca się dowiem na połówkowym :)

Znowu jestem przeziębiona :( i znowu dziecko mnie zaraziło, mała tydzień była teraz w domu bo miała katarek a od dzisiaj zaczął się kaszel no ciekawe co z tego wyjdzie. miesiąc temu był niewinny kaszelek a skończyło się na zapaleniu oskrzeli. :crazy:

Tez macie taka paskudna pogodę???? Calutki tydzień był taki piękny a dzisiaj pochmurno i deszczowo, nie lubię takiej pogody :no:

Tak chwaliliście ta stronkę "sroka o.." to tez se zajrzałam i zakupiłam polecony krem do rak Isana Med. i jest rewelacyjny mam w tej ciąży takie suche ręce i popękane żadne kremy nie pomagały a tu dwa razy go użyłam i dłonie są gładziutkie i miękki jak pupcia niemowlaka hihi :D

Miłego weekendu dziewczyny :-D
 
Ostatnia edycja:
Patka,u mnie dokładnie to samo z małą...
Ja z tego bloga dowiedziałam się przynajmniej o chusteczkach nawilzajacych,bo nigdy na skład wlasciwie nie zwracalam uwagi.
 
reklama
enter ja tez myślałam ze dobrze znana firma to powinno być dobre a tu wychodzi ze ma najgorszy skład. Powoli przechodzę na te produkty z tej stronki. Chusteczki używam te z biedronki fitti na stronce pisze ze te z biedronki i netto maja dobry skład. Kiedyś używałam penaten a tu wychodzi ze to taki badziew :crazy:
Przeglądałaś może na tej stronie proszki i płyny do prania dla dzieci? Troche nie kumam który ma dobry skład :-) może pomożesz :tak:

Twoja córcia tez tak choruje? ale niby dużo dzieci teraz choruje, masakra jakaś
 
Do góry