reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Patka - stronka fajna, ale też czasem te najlepsze składowo kosmetyki dziecku nie pasują :p znam przykład, że znajoma kupowała dziecku chusteczki do pupki te najbardziej zachwalane i małej nie popasowały, a tak zgromione pampers z chemicznym składem były dla niej najlepsze :p także różnie to bywa z tymi małymi dupkami :-D:-D mi dziś babcia wyciągnęła całą wielką torbę róznych sukienek z nas, już leżących kilkanaście albo i ponad 20 lat i niektóre to prawie jak nowe, może coś tam wygrzebię :p
 
reklama
Hej

Enter jakoś te warsztaty się nazywają? Z wawy może jesteś?

woka
wichurka82
enter
ninex
EwciaZ
Lava
watervirgo
patka90

Nie mam jeszcze info co nosicie pod serduszkiem.
Dajcie znać na pw jeśli któraś już wie.



Jak wizyty na przyszły tydzień?

Ja mam we wtorek o Waszej 15stej :) USG polowkowe :D :)

Nadrobie Was po pracy. Milego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny!
ja jestem padnięta.. od wczoraj złapało mnie jakies grypisko, głowa mnie boli, gardło kaszel męczy.. na szczęście nie mam gorączki.. więc stram sie robić to co muszę i odpoczywać..

Karolina cieszę się że u was wszystko dobrze:)
 
Patka, raczej nie choruje, zaczęła od lutego, pogoda robi swoje,poza tym to dziecko alergiczne, a ta pogoda teraz sprzyja jej atakom.... działam ostro, bo boję się, że znów będą oskrzela i antybiotyk....oby pomogło...

nie czytałam nic o proszkach, ale muszę zerknąć, do tej pory używałam białego jelenia, do mycia od niedawna też używam białego jelenia- z rokitnika, a wcześniej tylko balneum do kąpieli wchodził w grę, bo nie miał gliceryny i skóra małej dobre reagowała i nawet znikały podrażnienia...
 
Halo halo:)
Angi ja jeszcze nie znam płci, wizyta 5 marca o 9. Takie miałam przeczucie, że będę jedna z ostatnich:) Nieźle się płci dzieciaczków objawiło w minionym tygodniu, oby przyszły okazał się dla mnie przychylny:)

My siedzimy w domu, bo chłopcy zakatarzeni. 2 tygodnie spokoju i znowu. Angi to Twój mówił, że się źle małą opiekujesz? Nasi bardzo dużo chorują od półtora roku. Teraz np. byli zakatarzeni od 20 grudnia do mniej więcej 8 lutego. 2 tygodnie przerwy i znowu. Tak to niestety bywa z małymi dziećmi i nie świadczy o jakości opieki.
 
u mnie dziś sądny dzien chlopaki nieznośne caly czas sie kłoca, bija ....mam dość

Ja mam wizyte w czwartek
 
hej o nas też chorobowo lekko, Mati gorączki sie pozbył ale za to kaszel masakra, ja sie chyba od niego zaraziłam bo gardło boli i kaszel lekki też - działam już naturalnie i zobaczymy, a M. jakieś żołądkowe problemy ma...
a tak ogólnie to taki dziwny dzień pochmurny i słaby...
klaudia gratuluję :-) będziemy miały dwóch synków :-)
karolina dobrze, ze wszystko ok :-)
patka ja też mam takie suche dłonie, kupiłam w aptece krem z wit A+E dla Matiego bo sie mu taki jakby liszaj koło ust zrobił i mi lekarz polecił i posmarowałam nim dłonie i też gładziutkie, ale to co poleca sroka też używam i sobie chwale :-)
o proszkach nie czytałam
 
reklama
Dziewczyny, a w kwestii tych nudności ciążowych, słyszała któraś z Was o Imbifemie? On bezpieczny w ciąży jest? Stosowałyście może to? Jestem ciekawa właśnie.
 
Do góry