reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ech, jakoś siły nie mam, chyba wymęczył mnie ten weekend. Jutro rano lecę na badania, a wizyta za tydzień. Mi lekarz też zalecił odstawić kwas foliowy, a jeżeli chcę łykać witaminy to te z omega 3 w składzie.

Ewczis - szybkiego zwalczenia infekcji życzę!

Napiszę jeszcze tylko, że w Room Escape było suuuuper, świetna zabawa! I Olga tam nie był potrzebny w ogóle język polski, same cyfry i obrazki:)) Za miesiąc wybieramy się zaliczyć następny pokój:))))
 
reklama
mi na zapalenie tak doraznie zawsze pomagaja cieple dlugie kapiele, nie jest to co prawda wskazane ale pomaga na troche no i urofuragina dostepna bez recepty ale nie wiem czy mozna ja brac w ciazy
 
Ja też mam już mój ulubiony olejek migdałowy z L'Occitane. Używałam w obu ciążach i mam jeden mały rozstęp. Trochę nie wierzę, czy to smarowanie ma jakiś wpływ, czy raczej predyspozycje w tym genetyczne.
 
Ewcia :szok: współczuje mam nadzieję że szybko przejdzie.


Urafuraginum ja dostałam w pierwszej ciąży ale od lekarza na 10 dni. Bardzo żółte siusie po nim były ;)
 
Ewczis współczuję dolegliwości. Jeśli Cię mocno przyciśnie, to polecam No-Spę, żeby złagodzić skurcze pęcherza. No i tak jak dziewczyny piszą, pij dużo płynów i zakwaszaj mocz.

enter, rozumiem Twoje obawy co do ruchów. U mnie też ciągle skąpe. Może jeszcze zbyt wcześnie. Albo jesteśmy takie zabiegane, że je przegapiamy. ;-)

aneczko, przykra sprawa z szefem. Nie wyobrażam sobie, żeby mieć przymus pracowania bez względu na okoliczności. Przecież na tyle rzeczy nie mamy wpływu!

Obecnie mam w planach pracować do lipca. Sądząc po pierwszej ciąży, to powinno być dobrze (wtedy byłam studentką i zaliczyłam szczęśliwie wszystkie zajęcia, a nawet na tydzień przed porodem zdawałam wielki egzamin z interny :-D). Moja praca ciężka nie jest, no i ciągle jestem otoczona lekarzami, więc czuję się w niej bezpiecznie. ;-)
 
No i u mnie kolejna bezsenna noc. Wierce się z boku na bok, raz mi gorąco raz zimno i jeszcze na dodatek robie się głodna.!! Dziewczyny powiem wiem, że codziennie występują u mnie co raz większe obawy co do wyglądu.. nie chodzi o wagę bo ja zawsze można zzucic ale tak się boje o rozstępy i ta skórę ze sobie nawet nie wyobrażacie. Wiem ze wygląd to nie wszystko i najważniejsze jest zdrowie dziecka ale nie daje mi to spokoju. Na dodatek wczoraj zobaczyłam na nodze dość spora ilość tych cholernych pasków a przytyłam dopiero 3 kg.. masakra. Siedzę i chce mi się plakac na samą myśl co będzie potem bo wiem ze z psychika może być ciężko. :((
Dzisiaj w planach detysta i wypełnienie po leczeniu kanalowym, a jutro misze się wybrać na krew bo piątek coraz bliżej a ja co raz bardziej zwlekam :D
Eh, przezucam się na drugi bok i bede obserwować druga ścianę wraz z wsluchiwaniem się jak T chrapie wrr :[ mam nad sobą okno dachowe, szkoda ze niema gwiazd to może jak bym je liczyła to szybciej bym zasnęła :D
 
reklama
Jeszcze gdyby w sypialni był telewizor, a ja sama walczyłam z T, że sypialnia jest od spania i kategorycznie ma go tam nie być.. tak to chociaż bym jakis film obejzala to i oczy by się może zmęczyły a tak to leżę jak głupek i patrze w sciane :o a na to żeby wyjść z pod kołdry i iść do zimnego pokoju gdzie jest tv, oj ciężka sprawa i po drugie lodówka za blisko :D
 
Do góry