reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Raczej ciężko będzie Ci ulżyć czy pomóc niestety. Mnie pomagały ciepłe okłady jak kiedyś miałam zapalenie, ale lekarz potem mi powiedział, że nie powinno się ich robić. Jak masz gdzieś aptekę całodobową to możesz wziąć jakiś preparat żurawinowy np. Urinal. Trzeba dużo pić, żeby bakterie wypłukać, najlepiej coś kwaśnego, woda z cytryną, z żurawiną itp. Współczuję :(
 
reklama
Ewcia rób sobie nasiadówki z rumiankiem, albo wejdź do wanny z ciepłą wodą tylko nie gorącą bo możesz zaszkodzić ciąży. Ja miewam częste zapalenia pęcherza i kąpiele najlepiej przynoszą ulgę, potrafiłam nawet wstać o 2-3 w nocy i robić sobie kąpiel bo przynosiła ulgę, teraz niestety mam tylko prysznic. Szkoda mi ciebie strasznie bo wiem jakie to cierpienie:-(
 
Dziewczyny blagam ratujcie mnie jak mam se pomuc do jutra , ulzyc w bolu ...mam zapalenie pecherza ...jutro z rana ide do lekqrza ale jak przetrwac noc .... Jakie metody na was dzialaly ?

Dużo pić,najlepiej piwo bezalkoholowe na raz,jest moczopędne powinno trochę wypłukać zarazki,i może to śmieszne ale próbowałas moczyć pupe w rumianku :-D
 
Ola wiem co to za bol jest ...ja czesto choruje na ta dolegliwosc ...a teraz siedze w wannie i czuje ulge totalna bez porownania i jem suszona zurawine ...i slysze jak se maly sie chlupie w srodku ...to co jest u mnie nagorsze to ze dwie kropelki pokeca i ulga i po minucie to samo uczicie powraca pieczenia i bolu ...a w wanie bedw siedziec dlugo dlugo tu mi najlepiej
 
Ola wiem co to za bol jest ...ja czesto choruje na ta dolegliwosc ...a teraz siedze w wannie i czuje ulge totalna bez porownania i jem suszona zurawine ...i slysze jak se maly sie chlupie w srodku ...to co jest u mnie nagorsze to ze dwie kropelki pokeca i ulga i po minucie to samo uczicie powraca pieczenia i bolu ...a w wanie bedw siedziec dlugo dlugo tu mi najlepiej

Ja też się czuję najlepiej w wannie w takich sytuacjach, mówią że to niezdrowo ale chyba ten co tak mówi nigdy nie miał zapalenia pęcherza.
 
Hej, ja z zakupami daleko w lesie. Ja biorę vitaminer z dha i jest ok. Ja kwas foliowyvtez tylko w pierwszym trymestrze brałam. Moja waga pokazała dzisiaj 4 kg na plusie!!!!!
 
Ewcia i duuuuużo pij, witaminę c możesz też łyknąć ona wypłukuje bakterie. Trzymaj się cieplutko w tej wannie i oby szybko ci przeszło.
 
reklama
Do góry