reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Hee[emoji2] ja właśnie wyszłam z ciepłego łóżka, zrobiłam sobie herbatę zobaczymy może coś będzie w tv ( chociaż wątpię o tej porze)[emoji4]
 
reklama
Współczuję Wam dziewczynki, udało Wam się zasnąć? Ja właśnie się obudziłam po 10 godzinach snu, tak mnie ścięło wczoraj. Już prawie ósma, a reszta rodzinki jeszcze śpi, hehe.
 
uu nocne gadu gadu ... wspolczuje dziewczyny :( ale martyska mam cos dla pocieszenia... gdy juz urodzisz i zaczniesz wracac do wagi to rozstepy tez znikna. Chodzilam na silke i trener sam mi powiedzial ze wraz z odchudzaniem i regularnymi cwiczeniami skora sie zregeneruje :) sprawa oczywiscie inaczej wyglada gdybys zaczela duuuzo cwiczyc na mase ;) wtedy rozstepy pojawic sie moga w nowych miejscach np bicepsach :D
 
Ja zasnęłam jakoś po 5, i teraz wstałam ;)

Angi - rozstępy naprawdę znikną ? Niewiem jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, i znów przyjdzie wieczór i zacznę się martwić, dlatego jeszcze przed pójściem do dentysty muszę godzinę popedałować na rowerze..

Ps. Będę z wami częściej! Wychodze z łóżka a na dole leży nowy laptop od T .. w końcu wszystko nadrobię bo na tel to średnio widać :)
 
Ja używam kremu mustella i oliwiki Palmers. Niestety chyba nic nie dają bo rozstępy dalej wychodzą.. a tyle się naczytałam, że mustella dobry krem, wydałam na nią 120 zł i nie działa nic :baffled:
 
Angi pierwsze słyszę, że rozstępy mogą zniknąć. Moje nie zniknęły mimo regularnego smarowania się w ciąży na porodówce wyskoczyło mi kilka. Po porodzie smarowalam silikonowym żelem na blizny i cepanem. Owszem są blade ale są. Podejrzewam, że bez smarowania tez by zbladly. Ale fajnie jeśli komuś zniknęły całkiem. Chociaż trudno mi w to uwierzyć, bo nie znam takiej osoby osobiście.
 
Ostatnia edycja:
uu nocne gadu gadu ... wspolczuje dziewczyny :( ale martyska mam cos dla pocieszenia... gdy juz urodzisz i zaczniesz wracac do wagi to rozstepy tez znikna. Chodzilam na silke i trener sam mi powiedzial ze wraz z odchudzaniem i regularnymi cwiczeniami skora sie zregeneruje :) sprawa oczywiscie inaczej wyglada gdybys zaczela duuuzo cwiczyc na mase ;) wtedy rozstepy pojawic sie moga w nowych miejscach np bicepsach :D

Moje nie zniknęły:(
Przed ciążą byłam szczupła,w ciąży przytyłam jakoś 12 kg i pojawiły się rozstępów na podbrzuszu i jeden ale spory nad pępkiem,normalnie brzuch mi pękł na porodów.Ale wtedy rozstępy:/ się niebprzejmowałam i nie smakowała niczym,ale były na tyle niewidoczne,że latem bez stresu wskoczyła w bikini
No a teraz mnie drażnią,zwłaszcza ten nad pępkiem,smaruje balsamem i są błędne ale na pewno nie znikną
 
reklama
Do góry