reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ewczis gratuluję poznania płci dziecka:tak:szybkiego wyleczenia pęcherza!!&&
Dziewczyny Ja też się obudziłam o 4 i był problem z zaśnięciem...uroki ciąży
Martyska nie przejmuj sie nie znikną ale zbledną na tyle że będą prawie nie widoczne znam takich pań wiele sama jestem jedną z nich.Predyspozycja skóry i smarowanie nawet mało daje.Mnie mówili że nie będę mieć Bo moja Mama nie ma phy,a to że ja nie jestem moją mamą i mam dotarło jak sie pojawiły:-p
Właśnie posilamy się super zdrowym sniadankiem(tosty) i pewnie będziemy zmykać pozałatwiać parę spraw na "mieście",jutro do lab rano z Zochem..będzie ciekawie,po południu pewnie odbiór wyników i pełna gotowość do wizyty zostanie osiągnięta.
 
reklama
Ninex dziekuje a co do pecherza calo noc chodzilam pilam wode z cytryna i herbate az moje siku zrobilo sie zoltawe a nie bezbarwne jak mialam i jest juz lepiej ale i tak ide do lekarza ...
 
Ja stosuję cetaphil emolient apteczny ale to tak wg normalnie dodatkowo z powodu ciąży na brzuch kupiłam oliwkę babydream dla ciężarnych na razie jest ok stare rozstępy bez zmian nowych brak ale to jeszcze dużo czasu:-p
 
Witam ze sniadankiem, mi roztepy nie znikly ale praktycznie wogole ich nie widac tak jak blizn trzeba sie wpatrywac wiec luz
 
aa i jeszcze dobre jest używanie naturalnego kolagenu, drogi kosmetyk bo ja zapłaciłam 120 zł ale jest wart swojej kasy mi zaczęły z nikać te które jeszcze koloru nie zmieniły po porodzie na pewno znowu będę używać :)
 
A ja choc nie znam to mam przeczucie ze bedzie dziewczynka. Pozatym czytalam ze po tetnie plodu mozna okreslic. Ze niby powyzej 140 to dziewczynka... te co wiecie juz: sprawdza sie u Was???

U mnie jest 158 i dwa razy potwierdzone że synuś :p

Czytam Was i czytam a nigdy jakoś nie mam weny odpisać :zawstydzona/y:

Rozstępy pojawiły się u mnie pod koniec ciąży
Szczerze mówiąc jakoś mi nie przeszkadzają
Bardziej chyba brzuszek mi przeszkadzał którego nie mogłam zgubić i wrócić to stanu przed ciążą

Teraz mam już 5 latka w domu więc nie mam czasu na błogie leżenie tak jak w 1 ciąży i może dzięki temu będę w dobie formie hehe
 
Ostatnia edycja:
hej czytalam ostatnio ze nasze dzieci slysza juz niektore dzwieki i widza swiatlo przez brzuch i ze niby na nie reaguja, postanowilam to sprawdzic wczoraj przed polnoc, tak wraca narzeczony z pracy, maluch juz chyba sie uspokoil bo nie czulam zadnych wiekszych ruchow, zawsze harcuje miedy 20 a 23 :) przylozylam latarke do brzucha i nawet nie minelo pol minuty jak mi w ta latarke tak kopnal ze nawet narzeczony sie zdziwil hehe byscie widzialy jego mine :) po paru minutach jak przestalam meczyc dzidzie tym swiatelkiem to moj tylko do mnie ze jeszcze dziecko sie nie urodzilo a ja juz mu spac nie daje, ale tyle co mnie przez te 10 minut nakopal i naszturchal to bylam tylko zadowolona bo go czulam tak mocno jak jeszcze nigdy wczesniej :D
 
reklama
Ja od pierwszych tygodni stosuje Palmersa na zmianę z oliwką z rossmana.
Ostatnio kupiłam jeszcze oliwkę z Musteli - bardzo fajnie się wchłania, ale jest mniej tłusta niż rossmanowska.
Zobaczymy jakie będą efekty tego wcierania :)
 
Do góry