reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Dziewczyny, ja się boję tego USG... Nie wiem dlaczego, ale panicznie się boję...:dry: Też się tak bałyście/boicie?
Może nie panicznie, ale ja się denerwowałam..średnio dziś spałam, w drodze do gabinetu to mnie brzuch z nerwów bolał.. Można sobie tłumaczyć, że nerwy nic nie dadzą itp.. ale rozum sobie, serce sobie :/

O to jesteśmy 3:)

multi ja w pierwszej ciąży dopiero na wizycie dowiedziałam się,że to jakieś ważne nadania a teraz jakoś "0" stresu

katola to Twój bobas największy z tych lipcowych:D

Dwoją drogą,który termin porodu uważacie za najbardziej wiarygodny wg OM czy USG?
U mnie tylko termin z USG jest wiarygodny, więc nie mam dylematu.. Mam cykle nawet po 50 - 60 dni, termin z OM wychodzi mi na połowę czerwca, więc bez sensu. Zależy jakie macie cykle.. jak modelowe 28 dni, to to się powinno w miarę pokrywać, a jeśli dłuższe to OM staje się coraz mniej dokładne.
 
reklama
U mnie tylko termin z USG jest wiarygodny, więc nie mam dylematu.. Mam cykle nawet po 50 - 60 dni, termin z OM wychodzi mi na połowę czerwca, więc bez sensu. Zależy jakie macie cykle.. jak modelowe 28 dni, to to się powinno w miarę pokrywać, a jeśli dłuższe to OM staje się coraz mniej dokładne.

I u mnie tak skakaly raz 34 raz 50 wiec ufam dacie z usg.
Ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi :D
Zjadlam ciasteczka maslane zagryzlam zielonymi oliwkami I zmykam spac
Kolorowych mamuski :*
 
I u mnie tak skakaly raz 34 raz 50 wiec ufam dacie z usg.
Ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi :D
Zjadlam ciasteczka maslane zagryzlam zielonymi oliwkami I zmykam spac
Kolorowych mamuski :*

Ale mieszanka wybuchowa,ja bym wisiała nad wc heh

U mnie między terminami tylko 4 dni różnicy a pierwdza córka tydz po terminie
 
W zasadzie to żaden ja nie biorę na serio ;) podobno chyba co 4 kobieta rodzi we terminie podanym przez lekarza... jest nas juz z listy 44 sztuki wiec 11 teoretycznie urodzi w terminie he he ;)
 
Dwoją drogą,który termin porodu uważacie za najbardziej wiarygodny wg OM czy USG?

U mnie 100% USG, zaszłam w ciążę dokładnie 30dnia po miesiączce, święcie przekonana że regularne od roku cykle 30dniowe nadal są regularne:confused2: Duży stres przesunął cykl o 2 tygodnie, daty ostatniej miesiączki mi nie wpisali w kartę ciąży żebym nie miała problemów, wpisali tylko datę porodu z usg. Ile ja się nawyzywałam i naklęłam na poczatku, to byście nie uwierzyły że teraz się cieszę z dziecka:zawstydzona/y: Nie mogło to kurna miesiąc poczekać aż do pracy pójdę?? Zostałam się na lodzie bez żadnych świadczeń:-(
 
Hej, dziewczyny. Gratuluję udanych wizyt. Ja w czwartek mam swoje usg i trochę już się denerwuję, czy wszystko będzie dobrze.

A propos terminu porodu OM a USG, to w poprzedniej ciąży wiedziałam dokładnie kiedy miałam owulację i kiedy zmajstrowaliśmy bobasa i był to idealnie 28 dniowy cykl, a jednak USG wciąż pokazywało termin porodu o tydzień wcześniej niż OM. Urodziłam 10 dni przed terminem z OM. Tak więc raczej USG trzeba brać pod uwagę i to też głównie to z I trymestru, bo potem pomiary już się bardzo różnią u różnych dzieci i nie ma to wpływu na termin porodu. :tak:
 
u mnie znowu nie fajna noc.. znowu biodra wiezadla bolaly i nie moglam ulezec ani na jednym boku ani na drugim.. na plecach wogole;/ ja nie wiem jak tak dalej pojdzie to bede spac na krzesle;/
 
ja mam termin wg usg ponieważ napewno nie zaszłam w ciąże wg Om bo jak byłam na pierwszej wizycie nic nie było widać pęcherzyka w 6tc. Więc też uważam tylko Usg choć i tak urodzi się jak bedzie gotowe:)
 
hej witam sie i ja.
Gratuluję udanych wizyt :-)
Wczoraj bolała mnie głowa więc nie chciało mi się pisać.
Po wizycie w skrócie wszystko ok tylko ryzyko wystąpienia trisomii mi strasznie wzrosło, z wieku wychodziło 1:732, a z badania przeziernosci 1:103, kurczę trochę sie wystraszyłam! co mam o tym mysleć? nie chcę szukać w googlach bo sie tylko wystraszę i tyle.
NT wychodzi 2.8
reszta pięknie dzidziuś 2 dni starszy - termin 24 lipiec
CRL 60,8 lekarz powiedział że długie nogi ma ;-)
ale co to nie chciał powiedzieć bo stwierdził, że to za wcześnie i często są przekłamania.
 
reklama
hej witam sie i ja.
Gratuluję udanych wizyt :-)
Wczoraj bolała mnie głowa więc nie chciało mi się pisać.
Po wizycie w skrócie wszystko ok tylko ryzyko wystąpienia trisomii mi strasznie wzrosło, z wieku wychodziło 1:732, a z badania przeziernosci 1:103, kurczę trochę sie wystraszyłam! co mam o tym mysleć? nie chcę szukać w googlach bo sie tylko wystraszę i tyle.
NT wychodzi 2.8
reszta pięknie dzidziuś 2 dni starszy - termin 24 lipiec
CRL 60,8 lekarz powiedział że długie nogi ma ;-)
ale co to nie chciał powiedzieć bo stwierdził, że to za wcześnie i często są przekłamania.

Na pewno nie panikuj,jeżeli lekarz nie wysłał Cie na inne badania to jest wszystko ok Czasami wyniki są baaaaardzo złe,wskazujące na najgorsze a dzieciaczki sie zdrowe rodzą
 
Do góry