reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Kati jesli lekarz nie skierowal cie na badania lub w opisie nie masz napisane ze potrzebna dalsza diagnostyka to nie ma sie czym martwic

ja dzis bylam na bilansie z mlodym i na szczepieniu a w przychodni takie malutkie 5 tyg dzieciatka...ale sa fajne:-)
 
reklama
Hej dziewczyny :) no rzeczywiście mój maluch jest największy jak na razie a ja to taka drobna mama i chudziutka bo ledwo 44 kg ważę a startowałam z 40 kg a apetytu wilczego nie mam . Teraz ciągnie mnie na słodkie :tak: maluch wczoraj był obrócony do góry nogami i nie chciał nam się pokazać a lekarz powiedział ( inny i to prywatnie poszliśmy ) że to za wcześnie na płeć chodz w szpitalu moja pani doktor powiedziała mi w 12 tygodniu że to chłopiec . :-D Dzidzia ma 15 tygodni i 3 dni więc jest duuuży , zdrowy i silny oby tak dalej .
A ja na atybiotyku... męczę się strasznie z tym choróbskiem.. :angry: a sioo
 
Termin z ostatniej miesiączki to 5 lipiec . Z usg jak na razie nie wiadomo ale już mi wczoraj lekarka powiedziała że cesarki wcześniej się robi . Z moją córką też miałam taki sam termin i miałam 30 czerwca cesarkę.. zobaczymy jak teraz.. pewnie też to będzie czerwcowy dzidziuś :tak: a jak się czujecie ? Mnie po wczorajszym cało dziennym chodzeniu na nogach bolą bardzo nogi... :dry: głowa dzisiaj mniej boli , mam zaparcia, okropne wzdęcia, bóle brzucha...
 
Hej kobitki:)

Jeżeli chodzi o terminy to ja mam cykle 28 dni i pierwszy synek był na 26 lipca, z usg wychodziło, że trochę starszy, a urodził się 31 lipca. Drugi synek podobnie i znowu po terminie - 4 dni. Teraz według usg terminy się poktywają i zobaczymy jak będzie:)

MamaPatryka - mam ulotkę sklepu ze strojami - Akcesoria karnawałowe i imprezowe | Aster LI
ale na Twoim miejscu sama bym zrobiła przebranie - rajstopy lub leginsy czarne, ogon z taniej rajstopy lub podkolanówki wypchany starymi ciuchami, koszulka czarna z długim rękawem, farby do twarzy i opaska z przyszytymi uszkami:)
 
Karolina ale fajnie to pewnie i moj maluszek jest podobnej wielkosci:) ale ja dowiem sie dopiero w poniedzialek;P mi z om wychodzi 1lipca a z usg 30czerwca wiec poki co nie duza roznica;)
 
dziewczyny, pewnie już któraś z was wróżyła sobie kiedyś z obrączki ile będzie mieć dzieci, jakiej płci.. kumpela mówiła że jej się sprawdziło.. i jak jej mąż robił to tyle samo dzieci i w tej samej kolejności mu wyszły:) to i my z ciekawości spróbowaliśmy:) mamy mieć 4 dzieci dz ch ch dz mojemu też tak wyszło.. jestem ciekawa czy to się sprawdza? jak myślicie? czy to tylko taki zbieg okoliczności?:-)
 
kobietki gadałyśmy trochę o witaminach a czy któraś z Was bierze dodatkowo kwas omega3-DHA?Już w pierwszej ciąży trochę o tym czytałam i zrezygnowałam, wszędzie na ulotkach same plusy i że rodzą się mądre dzieci a o "-" małym druczkiem, co o tym myślicie, bierzecie coś?
 
reklama
Do góry